Мера Конотопа чекають у Раді Європи з доповіддю про стан справ у місті + ВІДЕО

Політика | 20:57, 3.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Про це міський голова Артем Семеніхін повідомив у черговому відеозверненні.

Мер розказав, що звернувся до Ради Європи з приводу ситуації, яка склалася у Конотопі:

 – Більше року депутати міської ради саботують роботу міста, вони фактично роблять все для того, аби не приймався бюджет, не приймались програми, рішення про підтримку нашого Конотопського трамвайного управління…

Про все це і більше Артем Семеніхін розповів у листі-зверненні і 28 червня Рада Європи, за словами мера,  має ухвалити рішення по Конотопу.

 – Буде заслухано мене, мою доповідь, буде заслухано позицію держави Україна. Я думаю, Рада Європи має прийняти правильне рішення, і, однозначно, буде прийнято правильне рішення і буде направлено відповідне звернення на Президента України, Верховну Раду вжити заходів згідно чинного законодавства. Можливо, це розпуск міської ради і перезавантаження її, а можливо ще якісь важелі будуть застосовані, – сказав мер.

Отримали відповідь від Ради Європи на наше звернення з приводу бездіяльності губернатора, ВР та президента в площині запобігання кризовій ситуації в Конотопі, що має місце з причини злочинних дій депутатів Конотопської міськради.28 червня буде заслухано мою доповідь з цього приводу.

Опубліковано Артемом Семеніхіним міським головою Конотопою 2 травня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: