Мер Конотопа заявив, що обласна влада проплачує “чорнуху” проти нього

Політика | 18:17, 1.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 1 листопада мер Конотопа Артем Семеніхін у прямому ефірі на своїй сторінці у Фейсбук розібрав, як то кажуть, по літері публікації у місцевому виданні “Телегурман”.

Ряд статей, в яких міського голову звинувачують у встановленні необґрунтованих  тарифів  на тепло та бездіяльності,  на думку очільника міста, по-перше, містять неправдиву інформацію, по-друге написані на замовлення місцевих царьків та олігархів, яким не вдалося дорватися до міського бюджету та обласної влади, яка бажає очорнити особисто Артема Семеніхіна, та таких же як він патріотів, проплачуючи “чорнуху” і псевдоактивістів.

– Земельну ділянку під стінами міської ради, вартість якої складає 25 млн. грн., власник газети “Телегурман” Віталій Демидко пропонував, щоби ми за певні блага віддали за ціною, як він оцінив її, менше  мільйона гивень, – сказав Артем Семеніхін, пояснюючи причину появи критичних статей у газеті.

Мер міста та його заступники надали вичерпні коментарі на кожну публікацію зі звинуваченнями.

Також в ході обоговорення було повідомлено, що Конотоп знайходиться у трійці “лідерів” в області по розповсюдженню наркотиків. Артем Семеніхін порадив правоохоронцям зайнятися знищенням каналів наркотрафіку, замість розбиратися з непрадивими обвинуваченнями на його адресу.

Детальне відео на сторінці Артема Семеніхіна у Фейсбук.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: