Мер Конотопа розказав кварткомам про ситуацію у місті + ВІДЕО

Суспільство | 09:00, 13.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно під головуванням міського голови Артема Семеніхіна у великому залі засідань міської ради проведено нараду з головами квартальних комітетів міста.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

В роботі наради взяли участь секретар міської ради Олена Багрянцева, керівники відділів та управлінь міської ради (за списком), заступник начальника сектору превенції Конотопського ВПГУНП, директор КП «Муніціпалітет», дільничні інспектори поліції, голови квартальних комітетів (за списком).

На початку наради міський голова розповів про політичну ситуацію у місті, та зазначив, що роботи по ремонту доріг, облаштуванню та благоустрою міської території проводяться, не дивлячись на те, що Конотоп і досі живе за тимчасовим кошторисом.

Про співпрацю дільничних інспекторів поліції з головами квартальних комітетів проінформував Сергій Новаков, заступник начальника сектору превенції Конотопського ВПГУНП.

З питання проведення в місті благодійної акції «Квітуче місто» до голів квартальних комітетів звернулася Олена Багрянцева, секретар міської ради.

В ході свого виступу були висловлені слова подяки головам квартальних комітетів, які прийняли активну участь у наданні розсади квітів, що вже висаджені на території закладів освіти та культури. Збір розсади квітів ще триватиме до 15 травня, тому решта голів квартальних комітетів та мешканців кварталів матимуть змогу долучилися до цієї акції.

З питання щодо надання дотацій фізичним особам за вирощування молодняка великої рогатої худоби проінформувала Олена Коваленко, заступник начальника управління економіки Конотопської міської ради.

Про порядок направлення дітей до оздоровчих закладів міста та України проінформував Олександр Книжник, начальник відділу міської ради у справах молоді і спорту.

Одне із головних питань, яке вже не вперше піднімається на подібних нарадах, питання благоустрою вулиць кварталів. В.о.начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Артем Колесников надав відповідну інформацію.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: