Мер Конотопа пропонує лікарям організовувати акції протесту

Суспільство | 11:18, 17.11.2016
 Поділитися

Поділитися в

16 листопада міський голова Конотопа Артем Семеніхін відвідав центральну районну лікарню. В ході зустрічі провів бесіду з медперсоналом та обговорив проблемне питання щодо скорочення ліжкового фонду лікарні, загальнодержавні і місцеві політичні та економічні процеси.

За словами міського голови, дії керівництва області відповідно до розпорядження голови Сумської ОДА та Постанови Кабінету Міністрів України щодо чергового скорочення майже 140 ліжкомісць, зокрема в Конотопській районній лікарні, є злочином, адже процедура скорочення ліжок у відділеннях потягне за собою скорочення робочих місць.

Артем Семеніхін акцентував на тому, що лікарі не повинні мовчати, а повинні організовувати масові протесні акції проти скорочення ліжкомісць в лікарнях міста, “можливо навіть оголосити загальну протесну ходу спільно зі своїми пацієнтами до м. Суми з метою припинення свавілля влади і недопущення знищення потужного закладу охорони здоров’я, який існував протягом багатьох років в м.Конотоп”, – повідомляється на сторінці спільности “Типовий мер Конотопа”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: