Мер Конотопа назвав депутатів Польського Сейму корупціонерами та шовіністами, які не в праві представляти польській народ + відео

 Поділитися

Поділитися в

Міський голова Конотопа Артем Семеніхін у черговому відеозверненні прокоментував рішення Польського Сейму, який
підтримав законопроект про заборону пропаганди “бандерівської ідеології”.

Нагадаємо, “за” проголосували більшість депутатів – 279 з 414. Закон стосується визначення злочинів українських націоналістів і українських організацій, які співпрацювали з Третім рейхом, а також можливості відкриття кримінальних проваджень проти осіб, які заперечують ці злочини.

На думку Артема Семеніхіна, цей закон підтримав не польський народ, а Сейм, депутати якого подібні до депутатів Верховної Ради України.

– Це люди які однозначно, стовідсотково, я впевнений, є корупціонерами і шовіністами. Люди, які не в праві представляти польську націю, польській народ, який є дружнім нам, українцям. Вони зараз за московські гроші фактично виконали замовлення Москви і встромили ножа в спину нам, українцям, – зазначив мер.

Очільник Конотопа провів історичні паралелі, зазначивши, що колись Польща повела себе так само – замість підтримки України, об’єдналась с червоною Москвою і допомогла знищити нашу армію.

На думку Артема Семеніхіна кервництво держави повинно вжити рішучих кроків – ініціюювати засідання ООН і вести активну інформаційну компанію з роз’яснення ідеології, яку пропагував Степан Бандера.

Очільник Конотопа закликав українців не скиглити і нити по домівках, що все не так, а виходити на вулиці і брати владу у свої руки шляхом мирних протестів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: