Мер Конотопа каже, що у місті дорогі гірші, ніж на сході після бомбардування

 Поділитися

Поділитися в

Міський голова Артем Семеніхін у своєму черговому відеозверненні зазначив, що у Конотопі дороги наразі гірші, ніж на сході, де ведуться бойові дії і пояснив, чому так.

– У 2016 році я і наша команда, ми добре відпрацювали. Це є факт визнаний не нами, а факт визнаний людьми, мешканцями Конотопа. Є не один відеозапис, не одне опитування, які свідчать, що людям сподобалось , як ми відпрацювали: не було жодної ями, 13 доріг нами було зроблено, вуличне освітлення, заборонені побори у школах, посіли перше місце в області по темпам наповнення бюджету… Наш рейтинг виріс в десятки разів. Мій рейтинг, як міського голови сягнув захмарних як для Конотопа понад 80 відсотків… Це не могло сопобатися тим мафіозним структурам, які весь час керували містом, – зазначив Артем Семеніхін.

За словами мера, це сталося тому, що місцеві царьки більше не могли наживатись на бюджеті, адже всі тендери і закупки були чесні і прозорі, також це унеможливлювало прихід колишніх керманичів до влади.

Також Артем Семеніхін зазначив, що депутати не відзвітували за кошти, які бул надані їм з місцевого бюджету на роботу в округах.

Натомість, як зазначив мер, його опоненти вимагають назначити начальниками відділів і управлінь своїх людей і не втручатися у розподіл бюджетних коштів.

Чому розбиті дороги в моєму Конотопі і хто в цьому винен з проекцією на загальнодержавний стан справ:

Опубліковано Артемом Семеніхіним міським головою Конотопою 17 травня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: