Мер Конотопа дав начальнику поліції термін до п’ятниці, щоби звільнитись + ВІДЕО

 Поділитися

Поділитися в

Мер Конотопа Артем Семеніхін записав декілька відеозвернень, присвячених діям поліції по відношенню до робітників Конотопського трамвайного управління.

Очільник Контопа стверджує, що начальник міського відділу поліції та його заступник у незаконний спосіб заставляють трамвайників працювати, тоді як люди не отримують зарплати і через відключення світла не мають змоги дотримуватись всіх заходів безпеки, перш ніж випустити трамвай на лінію.

Артем Семеніхін пообіцяв оприлюднити інформацію про таємні оборудки поліціянтів і дав термін до п’ятниці, аби начальник міського відділу поліції звільнився за власним бажанням.

РепостГоловний поліцай Конотопа Войцеховський разом зі своїм заступником-«касиром» Васильченком готують напад «бєркуту» на працівників КТУ!Даю начальнику поліції Конотопа термін до п‘ятниці: написати заяву про звільнення разом зі свої заступником «касиром» Васильченком і передати всі справи!P.S. Уявіть собі, цей мєнт погрожує Бєркутом, так-так, саме Бєркутом, працівникам трамвайного управління задля того, аби змусити їх працювати без зарплати і на несправних вагонах в знеструмленому депо де ще й дах тече на силову шафу!

Опубліковано Артемом Семеніхіним міським головою Конотопою Вівторок, 26 червня 2018 р.

Останні події Конотопа:Про головного поліцая Конотопа Войцеховського:

Опубліковано Артемом Семеніхіним міським головою Конотопою Вівторок, 26 червня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: