Лілія Гриневич прокоментувала помилки у завданні ЗНО з англійської мови

Наші діти | 13:26, 6.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Усім учасникам тестування з англійської мови, які зробили помилку в слові “attraction”, за це не знімуть бали. Таку обіцянку озвучила міністр освіти Лілія Гриневич під час засідання уряду в середу.

“У слові “attraction” була одна літера “t” замість двох літер. Очевидно, що стався технічний огріх під час друку. І зрозуміло, що діти, які знали, що в цьому слові дві літери, могли переписати з умови з помилкою. Комісія УЦОЯО вже визначила, що ця помилка не буде враховуватися нікому з абітурієнтів. Я хочу всіх заспокоїти”, – пояснила вона.

Загалом, ЗНО з англійської стало найбільш скандальним у цьому році. Причина – запровадження аудіювання. У такий спосіб у міністерстві вирішили перевірити сприйняття іноземної на слух.

Однак аудіювання провели неякісно. Вступники скаржилися на погане технічне забезпечення та вимову дикторів – звук був таким, наче диктор “жував в цей момент ганчірку”. Крім того, у кожному класі встановлювали по дві колонки. Через це звук розсіювався, а інформація сприймалася важко.

65 учасників подали апеляції на процедуру проведення. Всі претензії учасників тепер відхиляють, адже скаржитися на якість звуку слід було під час тестування у перерві між завданнями. Щоправда про це більшість учасників не знали.

Тому у МОН нагадали – усі абітурієнти мають право подати апеляцію на процедуру проведення ЗНО. Але це слід зробити одразу після тестування на пункті, де майбутній вступник писав тест.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: