Лікар з Конотопщини взяв участь у всеукраїнському конкурсі

Суспільство | 11:20, 5.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

У рамках 27-ї Міжнародної медичної виставки «Public Health» відбувся День головного лікаря.
Всі, хто взяв участь у Дні головного лікаря, змогли отримати від експертів найвищого рівня інформацію щодо роботи лікувальних закладів в умовах реформування галузі, долучитися до обговорення презентацій.
В цей день відбулося і нагородження переможців конкурсу на Всеукраїнську відзнаку «Головний лікар року 2018». Адже від особи головного лікаря багато що залежить у нашій медицині, фактично він/вона визначають обличчя закладу, несуть відповідальність за організацію лікувального процесу, якість надання медичних послуг.
Усього на звання претендували 52 керівники медичних закладів, серед претендентів на відзнаку був і представник Конототопщини. Участь у всеукраїнському конкурсі взяв і головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради Анатолій Маняк.
Про це повідомляє офіційний сайт Конотопської РДА
Як зазначили організатори заходу цього року була максимальна відкритість конкурсу — зареєструватися для участі мав можливість кожен головний лікар з будь-якого куточку України, а визначення переможця відбувалось за результатами електронного голосування.
Участь у таких заходах – це можливість поспілкуватися зі своїми колегами з усіх регіонів нашої країни, почути про найкраще та найболючіше з перших вуст від тих людей, які впроваджують медичну реформу на місцях. Дякую своїм колегам та землякам, які віддали електронний голос у голосуванні конкурсу за мою кандидатуру. Це позитивний досвід та стимул до самовдосконалення, – зазначив Анатолі Маняк.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: