Леван Толордава заявив про подвійну гру міського осередку “Батьківщини”

Політика | 12:59, 1.06.2017
 Поділитися

Поділитися в

Вчора депутат міської ради від партії “Батьківщина” заявив, що з партії він пішов сам, попри те, що керівник міської партійної організації заявляє про його примусове виключення у квітні цього року. На знак підтвердження своїх слів пан Толордава продемонстрував зразки своїх заяв про вихід з партії та фракції, датовані 30 січня цього року.

“Я свідомо прийшов у політичне життя міста у час «Помаранчевої революції» під гаслами партії « Батьківщина «, які мені були до вподоби, оскільки були направленні на встановлення справедливості і покращення життя людей. Але не так сталося як гадалося, – каже Леван Толордава. – Мої мрії у щирість цих гасел керівництва цієї партії за останні два роки поступово почали розвіюватися. Так, керівництво партії «Батьківщина» у м. Конотоп Марченко Ю.М. і Тягній С.М. декларують одне, а при голосуванні у місцевій раді роблять друге : підтримують олігархів і колишніх регіоналів у їх подальшому збагаченні за рахунок громади міста. На моє глибоке переконання партія «Батьківщина» у м. Конотоп перетворилась на комерційний осередок і нічого спільного не має з гаслами партії «Батьківщина», під якими у 2004 р. під час помаранчевої революції я прийшов у політичне життя міста.

Тому це змусило мене піти із цієї політичної сили 30.01.2017 року, оскільки її керівники у м. Конотоп дуже далеко відірвані від простого люду, не щирі і не правдиві. Мої заяви від 30.01.2017 року та від 31.01.2017 року додаються . А  вони мене « виключили « з парті 19.04.2017 року , а із фракції в травні. Ось така у них правда” – написав депутат на своїй сторінці у Фейсбуці.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: