Крик душі чи підступи конкурентів: конотопці скаржаться на отруєння після візиту до місцевого рибного магазину

Суспільство | 11:47, 9.04.2017
 Поділитися

Поділитися в

“Вся семья лежит с тяжёлым отравлением. Поели рыбки. Рыба собственного копчения и соления. Это кто у нас в городе такой умелец и законно ли это? Не ногой больше в этот магазин” – публікація такого змісту днями з’явилася на одному із популярних міських пабліків.

Автор критичного посту зазначає, що після нездужання усієї родини звернувся до продавців магазину з вимогою надати дозвільну документацію на випуск продукції власного приготування. Але у відповідь отримав категоричну відмову.

Жертва дегустації рибної продукції підозрює, що товар сумнівного походження тут швидше за все виготовляється в антисанітарних умовах з використанням так званого “рідкого диму”. То ж закликає містян, які можуть стати потенційними клієнтами цієї торгівельної точки бути обережними.

Але питання у тому, що ніяких доказів отруєння, як от медичну довідку чи принаймні заяву до правохоронців або ж звернення до фахівців держпродспоживслужби, анонімний автор інтернетпосту чомусь не надає.

А зважаючи на засилля рибних павільйонів на вулицях міста та конкуренцію між їх власниками, це цілком може бути своєрідною формою антиреклами.

Так чи інакше вживання неякісної рибної продукції може викликати одну із найтяжкіших форм харчових отруєнь, яка нерідко завершується летально. То ж радимо містянам бути обачними і серйозно ставитися до своїх гастрономічних покупок та пам’ятати про свої права споживача, згідно яких документація на їстівну продукцію має надаватися в обов’язкому порядку за першою ж вимогою покупця.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: