Конотопцям і жителям Конотопського району катастрофічно бракує робочих місць

Суспільство | 19:04, 3.01.2017
 Поділитися

Поділитися в

На 64 безробітних  – лише 1 вакантне робоче місце. Принаймні саме такі  цифри сьогодні  називають фахівці Конотопського міськрайонного  центру зайнятості. Причому, левова частка заявок роботодавців спрямована на людей  із обмеженими можливостями.

IMG_20170103_123453

Хоча кожного дня співвідношення між попитом і пропозицією на конотопському ринку праці змінюється – суттєво ситуація з тотальним дефіцитом вакансій не покращується – зізнаються працівники центру. Достеменно невідомо  і те, як вплине на кількість безробітних нещодавнє збільшення мінімальної заробітної плати.

IMG_20170103_123323

Загалом же по Україні  рейтинг затребуваності професій  виглядає так. Лідерами по кількості  наявних  вакансій залишаються висококваліфіковані робітники – водії, швачки, слюсарі, токарі, електрогазозварники, робітники з ремонту електроустаткування. Також актуальною залишається сфера послуг (продавці, кухарі, офіціанти, перукарі, охоронники). У сільськогосподарському секторі найчастіше потрібні озеленювачі, тваринники та робітники з обслуговування сільськогосподарського виробництва. Існує попит на лікарів, інженерів різних галузей, викладачів, бухгалтерів, касирів, а також ІТ-фахівців. Роботодавці також часто шукають технологів і фармацевтів, а також менеджерів із досвідом роботи. Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та комірники.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: