Конотопців запрошують на інформаційні заходи від Представництва ЄС

Суспільство | 14:23, 4.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

6 грудня 2017 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Конотоп з офіційним візитом.

На сайті Конотопської міської ради оприлюднили перелік інформаційних заходів від Представництва Європейського Союзу , які будуть проходити у  Конотопі. На них запрошуються усі бажаючі.

6 грудня, 11.00 – 12.30, м. Конотоп, Конотопська міська рада, пр. Миру, 8
Тренінг «Як написати грантову заявку на проекти та конкурси ЄС?» – дискусія для молоді, активістів та представників ГО.

Під час заходу Піет Блонде, Радник з питань політики Представництва ЄС в Україні, розповість про пріоритети ЄС в Україні. Також, усі присутні дізнаються про програми, проекти та інформаційні ресурси Євросоюзу, а також можливості співпраці. Реєстрація за таким посиланням: http://bit.ly/eu-presentation-youth; 

6 грудня, 13.00 – 14.30, м. Конотоп, Міська гімназія, вул.Братів Лузанів, 21

Інтерактивна гра для молоді на тему «Засідання Ради ЄС: як Україна отримала безвіз»

Інтерактивна гра для старшокласників допоможе пояснити їм принципи та механізми роботи однієї з найважливіших інституцій Європейського Союзу. На прикладі процесу прийняття рішення про запровадження безвізового режиму для України учасники гри не лише розвинуть навички спілкування, ведення дебатів та зрозуміють, у який спосіб відбувається процес ухвалення рішень у Раді ЄС, але й, побувавши міністрами, зможуть власноруч долучитися до важливих питань порядку денного однієї з ключових інституцій Європейського Союзу.

6 грудня, 16.00 — 17.00, м. Конотоп, Міська гімназія, вул. Братів Лузанів, 21

Вікторина на знання фактів про Європейський Союз

Мета вікторини – залучити якомога більше пересічних людей до імпровізованої дискусії про Європейський Союз і його відносини з Україною та за допомогою розважально-інформаційного формату сприяти поширенню європейських цінностей та ідей. Найактивніші учасники заходу отримають пам’ятні призи від Представництва ЄС. Детальніше про захід: http://internews.ua/2017/11/quiz-konotop-announcement/

Довідково: Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів). Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах у рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: