Конотопці й досі не знають, чи існує екологічна загроза від діяльності «Бета-Сервіс»

Суспільство | 09:56, 18.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

Про це говорили 17 березня на засіданні громадської ради.

Начальник відділу з НС та ЦЗН міської ради Сергій Мусієнко проінформував присутніх про те, як просувається розслідування справи стосовно ймовірної екологічної загрозі місту від діяльності підприємства «Бета-Сервіс», розташованого сьогодні на території колишнього КЗРДП.

Як з’ясувалося, комісія, створена з представників депутатського корпусу, влади та громадськості й досі не побачила від керівництва підприємства  дозвільних документів на початок діяльності  у Конотопі і чи є вони взагалі – теж не відомо. Члени комісії особисто побували на території колишнього заводу і виявили три установки, а точніше саморобні печі, для виробництва деревного вугілля, які на час їхнього візиту не працювали. А також мішки з самим вугіллям.

Зі слів заступника керівника підприємства Володимира Угрюмова деревного вугілля вони не виробляють, а лише випробовують печі для його виробництва, які планують виготовляти та реалізовувати в межах України і за кордон.

Міська влада надіслала запити до органів прокуратури та внутрішніх справ, МДПІ, обласного департаменту екології та Сумської ОДА з проханнях здійснити всі необхідні перевірки даного підприємства. На сьогоднішній день відповідей від вищеперерахованих інстанцій і досі немає. За виключенням хіба що Департаменту екології, який надав банальну відписку.

Голова асоціації підприємств та підприємців малого та середнього бізнесу Сергій Юшков, який є членом громадської ради, дії, спрямовані на розслідування даної справи, назвав не інакше, як наїздом на підприємство. «З чого ви взяли, що вони несуть екологічну загрозу? Адже комісія під час візиту виявила лише 7 т деревного вугілля – а це потреба трьох хат, не більше. До того ж ніхто не міряв рівень забруднення повітря. Документів у них може і не бути. Оскільки є 42 види діяльності, які не підлягають ліцензуванню в Україні» – резюмував Сергій Юшков. Він також повідомив, що власником даної компанії є принц Саудівської Аравії. А ще порекомендував не ставитися так прискіпливо до підприємців, які мають намір працювати в нашому місті.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: