Конотопці взяли участь у змаганнях з мотоциклетного спорту

Спорт | 10:52, 20.03.2017
 Поділитися

Поділитися в

Змагання з мотокросу відбулися у Бортничах, що на Київщині. У них взяли участь близько шести десятків гонщиків з різних куточків України.
17393086_1326046914141040_2107285927_n
17351127_1326046947474370_1255526025_n
Сумщину на змаганнях представляла команда наших земляків “Конотоп Экстрім” за підтримки Конотопської автошколи ТСО та підприємців міста.
У запеклій екстримальній гонці конотопські спортсмени виступили достойно.
До трійки призерів потрапили Олександр Дем’яненко (56 років) – клас “Ветеран” 3 група – 3 місце та Євген Смирнов (12 років) – клас “65 куб.см” – 2 місце.
17409537_1326044270807971_1336363845_n
Інші конотопці, хоч і не опинилися серед переможців, проте результат показали непоганий. Так, у класі “Ветеран” (1 група) Юрій Скляр (45 років) виборов  12 місце;  Віктор Скляр (43 роки) – 15 місце та Олег Погорєльцев (35 років) у класі “Хобі” посів – 10 місце.
Це лише початок сезону. Попереду у любителів мотоциклетного спорту ще чимало заїздів, в тому числі й на території Конотопщини. Фінальний же відбудеться восени 2017 року в Києві.
Шанувальники мотокросу запрошують небайдужих конотопців долучитися до підтримки міських мотоциклістів, які братимуть участь у змаганнях. Звертатися можна до автошколи ТСО.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.