Конотопці набирались досвіду з енергоефективності у Жовкві та Львові

Суспільство | 10:00, 15.07.2017
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно у місті Жовква відбувся інформаційний семінар «Досвід Жовкви у реалізації проектів з теплопостачання та модернізації будівель», організований програмою Європейського Союзу «Угода Мерів – Демонстраційні проекти».

Про це повідомляє управління економіки міськради.

На початку семінару з вітальними промовами до присутніх звернулися міський голова Жовкви Петро Вихопень, керівник Команди підтримки Програми CoM-DeP Ян Ваандерс, а також заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Гірняк.

До уваги учасників семінару були представлені два коротких відеосюжети про досягнення інших проектів CoM-DeP, а також презентації про попередні результати впровадження проектів і отриманому в цьому процесі досвіді.

Після вступної частини представники міст-підписантів Угоди мерів і учасників Програми CoM-DeP продовжили свою роботу в рамках інформаційного семінару, під час якого вони детально обговорили загальні проблеми проектів, пов’язаних з теплопостачанням і термомодернізацією будівель, а також досвід, отриманий в результаті впровадження в Жовкві двох проектів CoM-DeP.

З учасниками семінару зустрілися директор департаменту ПЕК та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник і начальник відділу енергоменеджменту Львівської міської ради Роман Васьковець.

А «родзинкою» інформаційного семінару стало відвідування його учасниками приватного акціонерного товариства «Компанія Ензим» в сусідньому Львові, де їх увазі було представлено діючі потужності з біо-очищення стічних вод з супутнім виробництвом метану і когенераційною установкою, а також презентація про впровадження на підприємстві системи енергоменеджменту.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: