Майбутні конотопські водії будуть складати тест на знання правил дорожнього руху по-новому

Суспільство | 10:10, 18.03.2017
 Поділитися

Поділитися в

У рамках реформування сервісних центрів МВС планується впровадження нових стандартів складання іспитів для отримання посвідчення водія. Першим етапом стане запуск нових екзаменаційних білетів з правил дорожнього руху – повідомляє The Sumy Post з посиланням на інформацію сайту Головного сервісного центру МВС.

Вперше в Україні тестову версію електронних екзаменаційних білетів з ПДР винесли на громадське обговорення. Основна мета – виключити логічні помилки, а також сформувати білети відповідно до категорій водійських посвідчень.

Загалом експертна група, до якої увійшли представники профільних організацій з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв, фахівці громадських організацій профільного спрямування та співробітники Головного сервісного центру МВС, – розробила 2500 питань з ПДР.

Відтепер на сайті hsc.gov.ua  – протягом місяця кожен охочий зможе переглянути запропоновані нові білети з ПДР та написати свої пропозиції. Для цього необхідно зайти на сайт та пройти тест за обраною категорією. Після кожного білета є кнопка «Маю пропозицію до запитання», де у онлайн-формі можна залишити свої коментарі.

Після місяця тестування нових білетів та проведення детального аналізу усіх пропозицій та листів, експертна група внесе корективи та запустить у дію нові екзаменаційні білети.

До слова,  конотопці, які у майбутньому бажають отримати водійські посвідчення – уже зараз мають можливість переглянути перелік автошкіл, які пройшли акредитацію. Їх можна знайти на сайті Головного сервісного центру МВС у розділі “Автошколи”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: