Конотопського міського голову та губернатора Сумщини назвали “Людьми року – 2017”

 Поділитися

Поділитися в

На сумському сайті «Сумські дебати» провели опитування «Хто, на Вашу думку, Людина року-2017 на Сумщині?» , що викликало неабиякий інтерес громадськості та активізувало політичні кола області. Свої голоси віддали 8067 відвідувачів нашого сайту. Редакція запропонувала перелік кандидатів, гідних цього звання, а також можливість додавати свій варіант. І один із таких – «Ніхто» – на початку зібрав чималу підтримку.

Найбільше голосів, зі значним відривом від інших учасників, було віддано за голову Сумської ОДА Миколу Клочка та міського голову Конотопа Артема Семеніхіна. Між їхніми прихильниками в останні дні ( та й останні хвилини) голосування точилася справжня боротьба, тому лідируючі позиції змінювалися почергово. Варто відзначити, що у ході опитування втрутились і треті сили, ведучи відверто нечесну гру, але такий фокус не пройшов. Причому спочатку вони намагалися провести свого кандидата, шляхом накрутки голосів, і коли їм цього не вдалося зробити, – почали накручувати лідерам опитування, намагаючись дискредитувати їх таким чином.

Оскільки і губернатор Сумщини, і мер Конотопа в підсумку набрали однакову кількість голосів (1476), навіть із врахуванням накруток, які робили треті сили (по суті точну кількість голосів визначити не можливо. Єдине, що точно відомо – то це те, що за ці дві кандидатури проголосувало приблизно однаково і найбільше), тому вони обоє отримали звання «Людина року-2017 на Сумщині».

Як зазначає ЗМІ, яке проводило опитування, ці дві особистості як і у віртуальному житті, так і в реальному – є серйозними конкурентами-опонентами на політичному Олімпі нашої області, у зв’язку із чим було вкрай цікаво спостерігати за ходом голосування.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: