Конотопський відділ ведення Держреєстру виборців посів друге місце серед відділів Сумщини

Суспільство | 17:06, 4.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

За підсумками роботи у червні, згідно з оприлюдненим рейтингом по Сумській області, відділ ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради серед 26 відділів у регіоні займає 2-ге місце, по Україні 31-ше.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

За інформацією з сайту ЦВК станом на 30.06.2018 року на території Конотопської міської ради обліковується 63867 виборців.

У червні 2018 року видано 52 накази керівника відділу щодо внесення записів про виборців до бази реєстру та внесення змін до персональних даних. Загалом проведено роботу щодо 651 виборця. Підготовлено 8 запитів до суб’єктів подання відомостей стосовно уточнення даних по 52 виборцям.

Розглянуто 7 запитів виборців, які зареєстровані на тимчасово окупованій території Луганської, Донецької областей та Автономної Республіки Крим, відповідно до чинного законодавства їм надано роздрук персональних даних, що містяться у Державному реєстрі виборців.

Спільно з іншими відділами ведення Державного реєстру виборців опрацьовані відомості щодо можливих «кратних» включень по 2 виборцях. Проведено візуальний контроль у системі «Державний реєстр виборців» щодо 356 осіб, інформація щодо 62 осіб направлена для формування запитів з подальшим уточненням.

Створено в реєстрі, на підвідомчій території, 2 адреси (будинки) у яких за даними органу реєстрації Конотопської міської ради зареєструвалися 2 виборця.

Опрацьовано 15 судових рішення щодо визнання 15 осіб недієздатними. Також виконано 16 доручень розпорядника реєстру (ЦВК), що стосуються компетенції відділу щодо внесення змін у базі реєстру виборців.

Всі працівники відділу пройшли тестування на Web-сайті Служби розпорядника Державного реєстру виборців щодо перевірки рівня професійної підготовки для кваліфікованого ведення Реєстру.

Загальна оцінка справ та роботи відділу за місяць, яка визначається програмою автоматично 11,88 балів з 12 можливих.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: