Конотопський письменник довів, що “Сонце світить усім”

Культура | 16:00, 23.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

22 листопада 2017 року в Конотопській центральній міській бібліотеці ім. С. І. Пономарьова відбулася презентація нової книги письменника, журналіста, члена Національної спілки журналістів України Миколи Матвійчука «Сонце світить усім».

Ця збірка є підсумком творчої діяльності Миколи Матвійчука за останні 49 років і містить як нові твори автора, так і твори, які вже друкувалися в передніх збірках. Книга «Сонце світить усім» включає в себе чотири розділи: «Етюди», «Новели», «Бувальщини» та «Усмішки». Також до неї ввійшли «Вітання та присвяти» Миколі Миколайовичу від колег по перу.

В новій книзі автор продовжує та розвиває тему любові до природи та рідного краю. Його твори вирізняються своєрідним стилем, а також гуманністю, добротою та віддзеркалюють все те, що автор бачить навколо себе, що чує і відмічає його допитливий розум.

Привітали Миколу Матвійчука з виходом нової книги головний спеціаліст відділу культури і туризму міської ради Павло Степанідін, заступник директора з виховної роботи СШ № 2 Юлія Головко, директор міської централізованої бібліотечної системи Тетяна Стеценко, завідувач міської бібліотеки для дорослих Тамара Клюшник, завідувач міської бібліотеки для дітей Ніна Гризун та провідний бібліотекар центральної дитячої бібліотеки Тамара Литвиненко.

З вітальним словом до автора книги звернулися  і присутні на презентації колеги по перу: поетеса, член Національної спілки письменників України, керівник літературної студії «Джерела» Ірина Козлова та місцеві письменники Федір Рижий, Михайло Казарцев, а також друзі та знайомі.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: