Конотопський міський голова занепокоєний станом комунальної галузі Конотопа

Влада | 10:01, 24.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Під час робочої наради міський голова Конотопа обурився кольором лавок у центральному парку нашого міста.

У кого у голові зародилася ідея зробити лавки у жовтому кольорі? Хто це придумав? Це просто “капець”! Виберіть у нас ЖЕК-зальотчик, нехай вони розберуть ті лавки, пройдуть фуганком, покриють морилкою та лаком, – доручив Артем Семеніхін.

Також мер незадоволений роботою комунальників міста. Особливо покосом трави та прибиранням дорожнього змету.

Артем Семеніхін звернувся до депутатів міської ради , зазначивши, що йому відомі їхні плани щодо зменшення фінансування на благоустрій кладовищ Конотопа. Він пригрозив народним обранцям зробити все, аби конотопці в обличчя знали винуватців захаращених кладовищ.

Я не дам зменшити фінансування! Я вам обіцяю, що зроблю все можливе, аби конотопці знали в обличчя тих депутатів, які зменшили фінансування на “Муніципалітет”, повішу фото з прізвищем на вході до кладовища. Якщо ви не хочете, щоб при житті ваші фотографії з’явилися на цвинтарі, проголосуйте за видатки на утримання кладовищ, – пригрозив Артем Семеніхін.

Також начальник  управління ЖКХ Конотопської міської ради повідомив, що на 3 квартал поточного року оголошували 5 тендерів на поточний ремонт доріг по вул. Генерала Тхора, Вирівська, Свободи, Лазаревського, Клубній. По трьом вулицям ніхто не виявив бажання брати участь  у тендері.

Наприкінці засідання було вирішено у зв’язку з анонсованим засіданням сесії міської ради, яке має відбутися у четвер 26 липня, у середу о 8.30 провести позачергове засідання міськвиконкому, під час якого ухвалити проект бюджету, як того вимагає чинне законодавство.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: