Конотопський “Локомотив” вибив собі місце у наступному етапі чемпіонату України

Спорт | 10:00, 2.02.2017
 Поділитися

Поділитися в

У результаті запеклої боротьби конотопська ФК «Локомотив» здобула чергову перемогу. Тим самим футзалісти забезпечили собі вихід до наступного етапу Чемпіонату України (ІІ ліга). Баталія між конотопськими і сумськими прихильниками швидкого м’яча відбувалася у спортивному залі ЗОШ №7.

Перший тайм проходив дуже напружено для футболістів з команди «Локомотив», оскільки суперники постійно атакували та перевіряли воротаря на міцність. Так, перша частина гри закінчилася з рахунком 2:0 на користь суперників – футбольної команди СумДУ U-19.

У другому таймі ФК “Локомотив” змінила ситуацію на свою користь. Конотопські гравці перехопили ініціативу, спочатку вирівнявши рахунок, а потім забили ще два голи. Авторами забитих м’ячів стали Терехов І. – 2 голи, а також Ожог Е. та Кролевецький Р. на рахунку яких по одному голу. Загальний рахунок – 4:2 на користь футбольної команди «Локомотив».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.