Конотопський «Локомотив» розгромив «Хімпром» і вийшов на перше місце

Спорт | 13:07, 16.01.2017
 Поділитися

Поділитися в

13 січня в Конотопі пройшла гра другої ліги між місцевим «Локомотивом» і «Сумихімпромом-СДПУ». Гра завершилася з рахунком 6: 2 на користь конотопців.З перших хвилин матчу «Локомотив» почав тримати м’яч у себе. «Студенти» з самого початку розраховували на швидкі контратаки. Так, одного разу це у них вийшло, однак сумському Бараннику в останній момент завадив Сотников, який вчасно вийшов з воріт.

По першому тайму особливо варто відзначити нашого гравця Терехова. Ігор намагався бити з усіх дистанцій.

У перерві всім здавалося, що гра і далі буде проходити за схожим сценарієм. Але не встигли команди розіграти м’яч з центра поля, як Терехов потужним дальнім ударом забив! І тут же гості відігралися!

А далі складно сказати, що пішло не так. «Локомотив» просто побіг і почав нарощувати перевагу. Шикарний м’яч після розіграшу ауту вдався Бондаренку.

Надалі гості пішли «катати п’ятого», але суті справи це не змінило.  Поки що 6: 2, і «Локомотив» впевнено лідирує в нашій групі!