Конотопський елеватор позбавили дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки

Суспільство | 12:16, 24.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

Із метою попередження нещасних випадків та унеможливлення аварій на підприємствах, де нехтують нормами та правилами із охорони праці відділом експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Сумській області анулювало 11 дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Відповідно до статті 21 Закону України «Про охорону праці» та статті 7 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» Управлінням Держпраці у Сумській області було анульовано документи дозвільного характеру у таких суб’єктів господарювання, як ТОВ «Конотопський елеватор», а також ПП «Дружба – КМ», ТОВ «Агрокомпанія «Мрія» та семи фізичних осіб-підприємців Сумщини.

Згідно закону України «Про охорону праці», підставою для анулювання дозволу є припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем. Саме з цієї причини ТОВ “Конотопський елеватор” позбавили дозволу на небезпечні роботи.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: