Конотопським школам подарували комплекти виставки “Воїн. Історія українського війська”

Суспільство | 20:28, 4.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

3 березня у Конотоп доставили виставку “Воїн. Історія українського війська”. Проект інституту національної пам’яті було презентовано перед учнівською та учительською громадою дванадцяти шкіл міста.
Кожній школі було подаровано комплект із 24 постерів про історію української армії від Київської Русі до сьогодення. Проект описує такі військові з’єднання: військо Давньої Русі, українці у війську Великого Князівства Литовського, козацьке військо, Українські січові стрільці, військо доби Української державності, Карпатська Січ, Українська повстанська армія.
На плакатах А1 зображені чоловіки й жінки в одностроях українських воїнів усіх часів і з відповідною зброєю. Світлини зроблені українським фотографом Анною Сенік та супроводжуються інформацією про військові підрозділи й битви того часу. Про кожну з них подана детальна інформація та опис: зокрема, військова організація, чисельність, озброєння, ради війська, воєнне мистецтво, участь у бойових діях.
За словами заступника міського голови Юрія Ноєвого, наразі іде робота над тим, щоб забезпечити усі навчальні заклади, бібліотеки та музеї міста комплектами такої виставки.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: