Конотопських школярок запрошують на міжнародний ІТ- конкурс

Суспільство | 14:00, 8.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Стартував відбір на міжнародний конкурс  для школярок Teсhnovation Challenge 2018.

Technovation Challenge 2018 – міжнародний конкурс з ІТ-підприємництва для дівчат віком 10-18 років, який проходить у понад 75 країнах світу за ініціативою ООН.

Найкраща українська команда зможе потрапити на світовий пітч у Сан-Франциско та зустрітися із представниками найвідоміших ІТ-компаній.

А переможниці світового конкурсу отримають 10 000 доларів на реалізацію свого додатку. Програма Technnovation у світі спонсорується ООН, Google та провідними ІТ-компаніями.

В Україні конкурс проходить за підтримки Western NIS Enterprise Fund.

Мета конкурсу – надихнути та підтримати дівчат та жінок бути творцями та інноваторками у сфері ІТ. Програма конкурсу побудована так, щоби учасниці отримали знання і навички з ІТ та підприємництва і водночас долучились до вирішення проблем у своїх громадах.

Technovation Challenge проходить в Україні другий рік поспіль. Щоб узяти участь, треба зареєструватись на сайті програми та сформувати команду з 2-5 осіб.

Попередні знання з ІТ не потрібні: в рамках конкурсу учасниці проходять тримісячну навчальну програму, де отримують усі необхідні навички.

Протягом навчання команди працюють над своїми мобільними додатками, які мають представити на розгляд журі не пізніше 25 квітня 2018 року. Навчальна програма доступна українською, проте робоча мова конкурсу та презентації проектів – англійська.

“За перший рік долучення України до програми ми маємо хороші результати: 15 команд представили свої додатки на національному заході в Києві, ми провели літній табір у Львові, де 5 команд зробили протопити додатків для міст.

А команда з Запоріжжя побувала у Сан Франциско в рамках Світового нагородження переможців. Тепер ці дівчата є для інших прикладами наполегливості, підприємницьких навичок і, головне – відповідального лідерства”, – зазначила Ірина Озимок, керівник програми місцевого економічного розвитку Western NIS Enterprise Fund.

Протягом навчання та участі в конкурсі команди підтримують наставники (ментори). Найчастіше менторами виступають вчителі інформатики та англійської мови.

Хорошою підтримкою для команд стає також долучення батьків, знайомих і волонтерів із досвідом у бізнесі та ІТ. Минулого року менторам команд виступили також волонтери Корпусу Миру в Україні, який цього року став офіційним партнером конкурсу.

“Цього року наші амбіції для Technovation Ukraine – це більше команд дівчат, які подолають усі етапи змагання і запропонують додатки для своїх громад. Це також створення потужної мережі менторів, які готові допомогти дівчаткам реалізовувати свої задуми.

А також вкотре заявити в містах та селах України, що дівчата хочуть і можуть бути лідерками в сфері ІТ”, – прокоментувала Надія Бабинська, співкоординаторка Technovation Challenge в Україні.

Україна вперше взяла участь у програмі у 2017 році. За умовами конкурсу, проекти команд мають фокусуватися навколо цілей сталого розвитку ООН.

Дізнатися більше про конкурс та умови участі можна на глобальному сайті програми: technovationchallenge.org, та на сторінці Technovation в Україні: facebook.com/TechnovationUkr/

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: