Конотопські спортсмени завоювали 8 медалей на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби

Спорт | 14:43, 16.01.2016
 Поділитися

Поділитися в

У місті Біла Церква відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби. В змаганнях брали участь   спортсмени із 17 областей країни, 200 борців виборювали нагороди Турніру. Вдало виступили вихованці Конотопської ДЮСШ Михайла Маміашвілі (тренер – Віктор Гайдук), виборовши 8 медалей різного ґатунку.

Владислав Кузько, діючий чемпіон України та бронзовий призер чемпіонату Європи, став переможцем у ваговій категорії до 46 кг. Дмитро Мірошник був найсильнішим у ваговій категорії до 59 кг. Друге місце у ваговій категорії до 58 кг посів Олексій Масик, який у фіналі поступився господарю Турніру Сергію Грушину, чемпіону світу – 2015  серед кадетів.  У ваговій категорії до 69 кг срібло в Валерія Овсійова. Дмитро Єрмаков, Єгор Линник та Олександр Цибулько посіли ІІІ місця в своїх вагових категоріях. Наймолодший конотопський спортсмен – десятирічний Імед Худжадзе святкував перемогу у ваговій категорії до 32 кг.

Також 23 – 24 січня  у Конотопі в приміщенні ФОК стартує Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.