Конотопські спортсмени взяли участь в одеських змаганнях з карате

15

В Одесі пройшли чергові змагання з карате під девізом «В єдиній Україні – єдине карате». Метою змагань стало об’єднання різних шкіл та стилів карате. Перший Об’єднаний чемпіонат зібрав в Одесі представників п’яти визнаних у всьому світі стилів традиційного японського карате. Співорганізаторами чемпіонату стали всеукраїнські організації карате: Українська Спілка Федерацій Карате, «ІКА Госоку Рю Будо» та Всеукраїнська Федерація Карате.

Сумщина була представлена спортсменами ДЮСШ «Авангард», сумського клубу «Терра-СКІФ» та клубу «Воїн» з Конотопа. В загальному заліку сумчани поступилися тільки збірним Запорізької та Одеської областей і посіли третє командне місце. В командному заліку серед клубних команд конотопський «Воїн» став другим.

Переможцями в дорослих змаганнях стали сумчани Іван МАЩЕНКО і Марина ПРОКОПЕНКО (обидва ДЮСШ «Авангард» – «Терра-СКІФ»), а також Артур ПОНОМАРЬОВ з Конотопа. Срібло здобув Іван Мащенко.

Беззаперечним лідером юніорських змагань став першокурсник коледжу КІ СумДУ Артур ПОНОМАРЬОВ, на рахунку якого 3 золоті і 1 срібна медалі в різних розділах змагань та титул «Гранд чемпіон з ката» серед юнаків 16-17 років. Перемогу також здобули Владислав ШАПАРЕНКО (ДЮСШ «Авангард» – «Терра-СКІФ»), а також Ярослав НОВІКОВ, Владислав ТАЛАЛА, Катерина СОЛОВЙОВА та Матвій П’ЯТНИЦЯ з конотопського «Воїна».

У командних ката для 10-13 років срібними медалями відзначена команда «Воїн» (Владислав БИЛО, Ярослав НОВІКОВ та Каріна ПОНОМАРЬОВА). В категорії 14-17 років команда «Воїна» (Владислав ТАЛАЛА, Артур ПОНОМАРЬОВ та Владислав СУПРУН) стала третьою.

До змагань спортсменів готували тренери Григорій ХЛИСТЕНКОВ, Анатолій ЛОЗОВИЙ та Віталій ГУТЕНКО.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Категорія: Спорт