Тепловізор дітям не іграшка, а спосіб оцінити тепловтрати: конотопські учні освоюють енергоменеджмент

Суспільство | 18:45, 18.01.2017
 Поділитися

Поділитися в

Учні Конотопської школи №2, озброївшись спецобладнанням, оцінювали тепловтрати міських будівель. Під керівництвом міських енергоменеджерів, у супроводі вчителя, юні енергоаудитори провели обстеження тепловізором будівель школи, дитячого садочка №10 «Ялинка» та приватного житлового будинку. А також дослідили зразки твердого палива за допомогою вологоміра.

Таку важливу місію, як оцінка тепловтрат, школярам доручили не випадково. Справа в тому, що саме спеціалізована школа №2 – учасник проекту “Школа енергії 2.0”. Його реалізацією у Конотопі займається Асоціація «Енергоефективні міста України». То ж вчителі і учні освітнього закладу активно освоюють ази енергоменеджменту.

То ж саме учасникам шкільної енергокоманди «Гефіас», фахівці управління економіки міської ради відкрили секрети користування тепловізором. Під час майстер-класу з енергоаудиту – учні висловили свої думки з приводу одержаних даних та запропонували шляхи зменшення тепловтрат на проблемних ділянках.

візор2

Нагадаємо, що Конотоп уже давно став на шлях енергоефективності. Завдяки грандовій підтримці Європейського Союзу – у місті реалізується проект «Підвищення енергоефективності освітніх закладів м.Конотоп». Мало того завдяки цій ініціативі кожен житель міста може безкоштовно перевірити на тепловтрати власне житло. Для цього достатньо просто подати заявку.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: