Реклама
kontakt

Конотопські школи озброїлися “пневматами”, на черзі – автомати Калашникова + ВІДЕО

Суспільство | 14:30, 11.04.2017
 Поділитися

Поділитися в

Школи міста Конотоп отримали у подарунок пневматичну зброю. Її будуть використувати для патріотичного виховання молоді у рамках викладання предмету “Захист Вітчизни”. Днями зброю в урочистій атмосфері передали представникам навчальних закладів міста в управлінні освіти Конотопської міської ради.

Як зазначила у інтерв’ю телеканалу “Кон-Такт”, Ольга Беспала: питання покращення матеріально-технічної бази для викладання дисципліни “Захист Вітчизни” у місті піднімалося вже давно. У рамках реалізації цієї ініціативи було відремонтовано тир школи №3.

На публічному заході також повідомили, що сесією міської ради виділені кошти для придбання автоматів Калашникова для відпрацювання збірки і розбірки цього виду зброї. Наразі в управлінні освіти шукають, де ці автомати можна купити. Адже декілька фірм-продавців у їх закупці конотопським освітянам вже відмовили.

Викладачі “Захисту Вітчизни” у свою чергу зазначили, що покупка вогнепальної зброї необхідна річ як для формування у школярів навиків стрільби, так і для проведення змагань із влучності.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: