Конотопські лижники привезли 6 медалей з Чемпіонату України

xMoOkww4NNc

19-24 вересня 2016 року у м.Чернігів відбувався чемпіонат України з лижоролерів серед юнаків та дівчат, у якому взяли участь спортсмени Чернігівської, Закарпатської, Тернопільської, Сумської, Хмельницької, Вінницької, Івано-Франківської, Волинської, Харківської, Львівської, Київської областей та м.Київ.

Змагання відбувалися з кросу з масового старту, гонці на лижоролерах (класичний стиль), гонці на лижоролерах (вільний стиль) та спринтерській гонці (вільний стиль).

У особистих заліках спортсмени Сумщини здобули 24 золотих, 20 срібних та 16 бронзових медалей. З них на рахунку конотопських спортсменів – вихованців дитячо-юнацької спортивної школи – 4 золоті та 2 бронзові нагороди. Золотими медалістами стали Валерія Чаюк (три перших місця з різних дисциплін у гонці на лижоролерах) та Даніїл Білан (у кросі на 5 км). Серед бронзових призерів: Марія Савоченко (крос на 2 км., див.фото) та Даніїл Білан (класична гонка). Готувала спортсменів до змагань тренер ДЮСШ Ніна Савоченко.

У командному заліку Сумщина посіла 1 місце, другу сходинку зайняла команда Харківської області, на третій опинилася команда Закарпаття.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Категорія: Спорт