Конотопські лижероллери – переможці літнього Чемпіонату України та Всеукраїнських змагань з лижероллерів

Знай наших!, Спорт | 15:10, 25.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Учні відділення “Лижні гонки” взяли участь у Літньому Чемпіонаті України та Всеукраїнських змаганнях з лижоролерів та кросу, які проходили в м. Чернігів з 13-17.09.2019р. Участь взяли 150 учасників з різних куточків України.

У гонці вільним стилем Савоченко Марія посіла 2 місце, Пуцко Поліна – 1 місце, Беспалий Михайло – 2 місце.

У гонці класичним стилем – Савоченко Марія посіла 2 місце, Пуцко Поліна – 1 місце, Беспалий Михайло – 2 місце.

У змаганнях з кросу – Савоченко Марія посіла 2 місце, Пуцко Поліна – 2 місце, Беспалий Михайло – 2 місце.

Також учні взяли участь у Всеукраїнських змаганнях з лижоролерів, які проходили в м.Біла Церква 02-04.08.19р. У спринті вільним стилем Савоченко Марія зайняла 1 місце, Денисов Сергій та Хвостенко Вікторія посіли 3 місце. У гонці вільним стилем (10км) Денисов Сергій посів 2 місце, Савоченко Марія (5км) – 1 місце. Вітаємо конотопських лижників та тренера Ніну Савоченко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.