Конотопські керівники клубних закладів вчилися створювати ефективні культурні проекти + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Учора, 6 червня в Сумському обласному науково-методичному центрі культури і мистецтв відбулась обласна нарада керівників базових клубних закладів, участь у якій взяли директор міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» Людмила Немолот, директор міського палацу культури Антон Зуєнко та методист міського будинку культури «Зоряний» Надія Волкова.

Про це повідомляє відділ культури міськради.

Участь у заході взяло понад 50 директорів клубних закладів області. Під час заходу заступник директора Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Людмила Гураль висвітлила «Проекти соціально-культурного розвитку. Дослідження мотивації» та провела цікавий тренінг щодо ефективності проектів.

Спікери презентували свої розробки, найперспективніші проекти були обрані голосуванням.

Заступник директора Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки Наталія Дмитракова надала керівникам клубним закладів практичні рекомендації до написання проектів для участі в грантах та конкурсах.

А заступник начальника управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Ольга Резніченко, розповіла про особливості підготовки та подання заявок до участі у конкурсах проектів для отримання фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: