Конотопські гандболістки перемогли у Всеукраїнському турнірі + ФОТО

Спорт | 09:42, 20.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

З 17 по 19 лютого у місті Конотоп відбувся Всеукраїнський турнір з гандболу серед дівчат 2005-2006 р.н. У першості прийняло участь вісім команд з різних міст України, які були поділені на дві групи. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Гандбол України.

До квартету А потрапили ДЮСШ Михайла Маміашвілі (Конотоп), КДЮСШ-3 (Харків), ДЮСШ-2-І (Київ) та Попаснянська ДЮСШ (Попасна), у квартет Б потрапили ДЮСШ “Стрімкий м’яч” (Київ), Зіньківська СДЮШОР (Зіньків), ДЮСШ “Барса” (Шостка) і ДЮСШ-2-ІІ (Київ).

Команди зіграли по коловій системі в групах та хрест на хрест за вихід у фінал. Група Б вийшла по підбору команд дуже сильною, адже в ній грали три ДЮСШ, які вийшли у фінал Чемпіонату України “Стрімкий м’яч” серед дівчат 2005 р.н.: Зіньківська СДЮШОР, ДЮСШ “Барса” та ДЮСШ-2. Переможцями групи А стали дівчата з місцевої ДЮСШ, а в групі Б – шосткинські гандболістки.

Фінальна гра в якій зійшлися дві команди з Сумської області видалась достойною фіналу. Майже всю гру рахунок був нічийним, жодна з команд не хотіла здаватися без бою, та під кінець гри бажання виграти виявилось більше у місцевих гандболісток, що і допомогло їм вибороти золото обігравши свої землячок з Шостки із рахунком 16:14.