Конотопські гандболісти – учасники Міжнародного турніру

Наші діти, Спорт | 15:30, 3.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

27 – 30 вересня в місті Шостка пройшов Міжнародний турнір з гандболу серед команд дівчат 2002 – 2003 р. н. пам’яті тренера Грибача В. Г.

Також паралельно проходив турнір серед ветеранських команд з гандболу «Кубок «Імпульсу». В змаганнях взяли участь команди з Києва, Шостки, Конотопу, Сум, Одеси, Харкова, Броварів, Сквири, а також команди з Республіки Білорусь, а саме з м. Гродно та м. Гомель.

Протягом всіх днів велась боротьба  спортивному комплексі «Імпульс».

За підсумками змагань серед дівчат перше місце виборола команда ДЮСШ «Барса» м. Шостка, друге місце вибороли  дівчата з Конотопа, вихованці ДЮСШ М.Маміашвілі, які були на рік-два молодші від учасників змагань, третіми стала команда ДЮСШ-2 міста Києва. Серед чоловічих команд наші земляки, ГК «КОНОТОП» отримали срібні медалі, а переможцями стала команда з міста Суми, а третє місце посіла команда з міста Харкова. Також були визначені кращі гравці в командах, в командах міста Конотоп кращі серед дівчат визнані Кривуля Ліза та Ткач Настя, серед ветеранів – наш воротар Корнієнко Андрій.
ГК «КОНОТОП» присвячує срібний дубль своєму гравцю, другу Сергію Руднєву, який на даний час знаходиться в лікарні міста Києва після тяжкого ДТП.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.