Конотопські депутати задекларують свої доходи

Суспільство | 10:56, 11.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

Відповідно до ст.12 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” депутати  місцевих  рад зобов’язані  щорічно  до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до вищевказаного Закону.

Про це повідомили у Конотопській міській раді.

Депутати місцевих рад, які не працюють на постійній основі у відповідній раді, повинні подавати  декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до кадрових підрозділів державних органів, підприємств, установ, організацій за місцем основної роботи. Якщо депутати є самозайняті особи (фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, які не мають основного місця роботи, або особи, які не працюють), то вони повинні подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до апарату виконавчого комітету міської ради.

У зв’язку з цим депутати Конотопської міської ради до 1 квітня 2016 року мають подати  декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: