Конотопські чиновники вирішили, куди “прилаштувати” кошти із міського бюджету

Суспільство | 21:05, 17.01.2017
 Поділитися

Поділитися в

Куди “прилаштувати”  тимчасо вільні кошти із міського бюджету сьогодні вирішували у Конотопській міськраді. Раніше мерія оголосила конкурс для банків міста на найвигідніші умови депозиту. Взяти на себе роль міської свині-копілки зважилися три фінансові установи – ПАТ КБ “ПриватБанк”, ПАТ АБ “Укргазбанк” та “Ощадбанк”.

банк

На відкрите засідання комісії прийшли представники 2-х банків: Конотопського відділення Сумської філії ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» та начальник відділення 307/18 АБ «УКРГАЗБАНК». Під час обговорення профільні держслужбовці прийняли рішення відхилити заявку “ПРИВАТБАНКУ”у зв’язку з його невідповідністю постанові КМУ “Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках”.

Переможцем конкурсу стало ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК». Ця банківська установа запропонувала найвищий розмір відсоткової ставки (17,1%) – зазначає на своїй сторінці у Фейсбук заступник міського голови, Ігор Степанченко.

Також повідомляється, що депозитний рахунок відкриють на термін до грудня 2017 року. Причому з правом поповнення та повернення вкладу або його частини на першу вимогу та щомісячною виплатою відсотків. Про яку суму йде мова, Ігор Степанченко не уточнює.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: