Конотопські борці привезли перемогу з Миргорода

Наші діти, Спорт | 17:02, 17.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Протягом 14-16 вересня у м. Миргород Полтавської області проходив 18-й традиційний відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків, пам’яті першовідкривача Миргородського родовища мінеральних вод та засновника курорту «Миргород» І.А. Зубковського. В змаганнях взяли участь 180 учасників та 16 команд.

Борці ДЮСШ М.Маміашвілі гідно виступали на змаганнях та вибороли перше командне місце, а у особистому заліку «бронзу» здобули Владислав Ковтун , Артем Шляховенко , Імед Худжадзе , Олександр Цибулько . Зі «срібними» медалями додому повернулися Олександр Тяшкороб , Захар Маслак , Дмитро Демьяновский  та Микола Венец . А перемогу та «золоті» медалі здобули Олександр Венец , Арсеній Кутиль , Філіп Начовний .

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.