Конотопські авіамоделісти у складі обласної команди вибороли “Кубок пам’яті небесної сотні”

Суспільство | 15:10, 28.02.2017
 Поділитися

Поділитися в

Обласна команда авіамоделістів, наставником якої є керівник авіамодельного гуртка Конотопської станції юних натуралістів Георгій Борсяк – виборола “Кубок пам’яті Небесної сотні”. Це вже друга перемога у змаганнях такого рівня.

Всеукраїнські змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту проходили на базі столичного спорткомплексу “Чайка” з 24-го по 27 лютого. Команда із Сумщини тут стала кращою у заліковій дисципліні “повітряний бій”. На рахунку збірної І місце у класі моделей F-2D. У складі команди виступили Карнаух Вадим, Гончар Юлія, Дудченко Христина, Тоценко Валентин.

А от у особистому заліку у класі моделей F-2I ІІ місце зайняв Борис Кузнєцов. Він поступився лише діючому Чемпіону світу.

На згадку про перемоги в учасників залишаться кубок, медалі та грамоти.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.