Конотопські активісти розвернули назад близько 50 російських вантажівок

Суспільство | 08:50, 8.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

Тиждень тому, в рамках всеукраїнської акції «Ведмежа Блокада» активісти конотопської організації ВО «Свобода» встановили спостережний блокпост, на якому блокують російські вантажівки. Як повідомляє громадський активіст м.Суми Володимир Луговий, вже за 7 днів позмінного чергування на блокпості активісти розвернули назад, до кордону з РФ, близько 50 вантажівок з російськими товарами, які прямували транзитом територією України. Не дивлячись ні на що, блокпост продовжує діяти і планує й надалі блокувати російські вантажівки.
«Чому саме Батурин? Як ми пам’ятаємо, була спроба сумських активістів запровадити блокаду російського транспорту на трасі «Суми – Курськ», однак декілька днів акції показали не раціональність цього рішення. Саме тому активістами Сумщини було прийняте рішення встановлювати блокпост та провадити блокаду російських вантажівок саме у Батурині – місті, яке межує з Сумщиною і через яке проходить міждержавна траса. Окрім того – ділянку траси до Батурина фактично не можливо об’їхати грунтовими дорогами. Тож, метою даної блокади є нанесення максимальних збитків російському бізнесу, який свої прибутки трансформує і податки до російської скарбниці, які згодом перетворюються у танки та кулі, якими стріляють у наших побратимів на Донбасі. Вважаємо, що даний захід є дієвим механізмом тиску на російську бізнес – еліту. Російські ЗМІ, які істерично пишуть про дану акцію – є показовим прикладом дієвості блокади», – написав на своїй сторінці у Facebook Володимир Луговий.
З метою подальшої консолідації зусиль у боротьбі з російським агресором шляхом тиску на ворожий бізнес громадський активіст закликав небайдужих сумчан долучатись до блокади та разом з конотопськими свободівцями формувати графік чергування на блокпості під Батурином. «Оскільки дана акція – не піар – хід, а реальний механізм тиску на агресора – ми закликаємо об’єднати сили та продовжувати блокаду російських вантажівок! Нам важлива підтримка кожного і ми маємо об’єднати наші сили!» – написав Володимир Луговий.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: