Конотопська влада розкритикувала обласних чиновників на своєму сайті

Суспільство | 17:07, 18.05.2016
 Поділитися

Поділитися в

На офіційному сайті Конотопської міської ради з’явилася інформація, яка більше нагадує лист-обурення звичайного городянина, аніж позицію чи думку органу влади. Зокрема, конотопська мерія не задоволена принципами, за якими Сумською обласною радою була розроблема Програма компенсування міжобласних та внутрішньообласних перевезень учасників АТО.

Цитата з сайту: “Суть Програми (заздалегідь прийнятої в одному провладному кабінеті) полягає в тому, що міста мають перераховувати кошти не згідно фактичної кількості пільговиків, а згідно податкової спроможності кожного міста. Іншими словами, обласна адміністрація ініціює збирання «общака», не розробивши при цьому механізму виділення (повернення) коштів на місця за фактом здійснення справжньої кількості перевезень. Дії керівництва області породжують багато незручних для них питань, створюють нерівні та непрозорі умови для місцевих рад. Особливо це підтвердилось після того, як усі, хто утримався від голосування за сумнівні поправки, були тут же піддані нищівній критиці.

…Оскільки численні звернення місцевих та районних рад щодо механізму розподілу компенсацій за пільговий проїзд не були враховані, розвиток ситуації, що склалася лише набирає обертів і перебуватиме на контролі громадськості, представників засобів масової інформації, депутатів обласних та місцевих рад”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: