Конотопська прокуратура зупинила незаконне використання земель вартістю 500 тисяч гривень

 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.

Конотопською місцевою прокуратурою під час здійснення представницької діяльності встановлено, що рішенням сесії Присеймівської сільської ради у 2017 році Товариству з обмеженою відповідальністю передано у користування невитребувані земельні паї площею 45,746 га. Їх місцезнаходження та межі не визначені й вони не є землями державної чи комунальної власності, а лише перебувають у розпорядженні органів місцевого самоврядування.

Як повідомив керівник Конотопської місцевої прокуратури Олександр Плескач, Присеймівська сільська рада вийшла за межі цивільної дієздатності, визначеної законом, передавши землі за межами населеного пункту, що є у свою чергу компетенцією Конотопської РДА.

Відтак, Конотопська місцева прокуратура в інтересах держави звернулась до суду з позовом про визнання незаконним та скасування вищезазаначеного рішення, визнання недійсним договору оренди земель, вартість яких понад півмільйона гривень, та їх повернення.

Після відкриття судом провадження у справі договір було розірвано та земельні паї повернені з протиправного користування.

comments powered by HyperComments