Конотопська каратистка привезла золоту медаль з чемпіонату Європи + ФОТО

Спорт | 13:33, 25.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

У м.Варшава (Польша) пройшов чемпіонат Європи по госоку рю карате.
У даному чемпіонаті брала участь збірна Всеукраїнської асоціації карате «IKA Госоку Рю Будо», до якої входили конотопчани. У жорсткій боротьбі з господарями українська збірна змогла завоювати перше місце.

Золоту медаль з куміте серед дівчат віком 11-12 років привезла додому Карина Пономарьова – учениця Конотопского клубу «Воїн». Також конотопська спортсменка завоювала срібну медаль у відкритій категорії ката для синіх та коричневих поясів.

У змаганнях серед хлопців віком від 15-17 років до збірної увійшов конотопчанин Артур Пономарьов та здобув четверте місце у кумі те серед юніорів та у ката серед чорних поясів.

У Варшаві також відбулась зустріч шеф-інструктора ВАК «IKA Госоку Рю Будо» Анатолія Лозового з Соке Такаюкі Куботой президентом Міжнародної асоціації з карате. На зустрічі обговорювалися питання відновлення проведення у м.Суми міжнародного турніру SOKE KUBOTA CUP UKRAINIAN OPEN.