Конотопська гімназія – серед найкращих шкіл області

Освіта | 13:19, 21.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Сумської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2019 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Рейтинг шкіл Сумської області

Назва навчального закладу Місце TOP Рейт. бал Бал ЗНО Учнів / тестів Склав (%)
Конотопська гімназія Конотопської міськради Сумської обл. 1 255 143.1 162.6 62/225 100
Роменська спеціалізована ЗОШ I-III ст. № 1 імені П.І.Калнишевського Роменської міськради Сумської обл. 2 291 142.2 163 50/169 99
Комунальна організація (установа, заклад) “Шосткинський НВК: спеціалізована школа І-ІІ ст. – ліцей Шосткинської міськради Сумської обл.” 3 308 141.6 161 65/223 99
Комунальна організація (установа, заклад) “Шосткинська гімназія Шосткинської міськради Сумської обл.” 4 320 141.4 162.6 45/146 100
Конотопська ЗОШ I-III ст. №10 Конотопської міськради Сумської обл. 5 381 139.8 163.7 8/31 100
Кролевецька спеціалізована школа I-III ст. № 1 Кролевецької міськради 6 440 138.3 161 20/68 99
Краснопільська гімназія Краснопільської селищної ради 7 469 137.7 160.9 13/43 100
Зноб-Новгородський опорний заклад загальної середньої освіти I-III ст. Зноб-Новгородської селищної ради Середино-Будського р-ну Сумської обл. 8 574 136 159.6 5/20 100
Роменська спеціалізована ЗОШ I-III ст. № 2 імені акад. А.Ф.Йоффе Роменської міськради Сумської обл. 9 696 134.3 155.9 25/85 99
Заводська ЗОШ I-III ст. Кириківської селищної ради Великописарівського р-ну Сумської обл. 10 721 134 156.6 11/40 98
КЗ Липоводолинська спеціалізована школа I-III ст. Липоводолинської райради Сумської обл. 11 729 133.7 156.3 12/41 98
Глухівська ЗОШ I-III ст. № 6 Глухівської міськради Сумської обл. 12 749 133.4 155 24/83 95
Комунальна організація (установа, заклад) “Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 Шосткинської міськради Сумської обл.” 13 755 133.4 155.2 19/68 96
Свеська спеціалізована школа I-III ст. № 2 “ліцей” Ямпільської райради Сумської обл. 14 783 133 155.3 14/47 98
Роменська ЗОШ I-III ст. № 5 Роменської міськради Сумської обл. 15 786 132.9 154.7 19/72 94
Комунальна організація (установа, заклад) “Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1 Шосткинської міськради Сумської обл.” 16 801 132.8 151.6 53/194 98
Тулущанський навчально – виховний комплекс “ЗОШ I-III ст. – ДНЗ” Конотопської райради Сумської обл. 17 854 132 154.8 6/21 100
Заклад загальної середньої освіти I-III ст. № 2 Тростянецької міськради 18 916 131.4 152.3 26/97 99
Лебединська ЗОШ I-III ст. № 3 Лебединської міськради Сумської обл. 19 934 131.3 153.3 14/49 100
Охтирська ЗОШ I-III ст. №3 Охтирської міськради Сумської обл. 20 1038 130.1 148.3 55/205 97
Кролевецька ЗОШ I-III ст. № 5 Кролевецької міськради 21 1074 129.7 151.2 16/58 97
Глухівська ЗОШ I-III ст. № 2 Глухівської міськради Сумської обл. 22 1089 129.5 151.1 17/54 98
Конотопська ЗОШ I-III ст. №13 Конотопської міськради Сумської обл. 23 1117 129.3 150.5 19/66 98
Конотопська спеціалізована школа І-III ст. №3 Конотопської міськради Сумської обл. 24 1143 129.1 149.4 27/105 98
Буринська спеціалізована школа I-III ст. № 1 імені В.М. Кравченка Буринської міськради Сумської обл. 25 1157 129 150.1 18/67 96
Роменська ЗОШ I-III ст. № 7 Роменської міськради Сумської обл. 26 1169 128.8 149 34/110 98
Глухівська ЗОШ I-III ст. № 3 Глухівської міськради Сумської обл. 27 1191 128.6 149.9 18/60 100
Біловодська ЗОШ I-III ст. Роменської райради Сумської обл. 28 1243 128.2 150.3 6/24 100
Комунальна організація (установа, заклад) “Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Шосткинської міськради Сумської обл.” 29 1296 127.8 148.9 17/62 100
КЗ Березівської сільської ради “Березівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ “Веселка” Глухівського р-ну Сумської обл. 30 1362 127.2 149.1 6/24 100
Великописарівська спеціалізована школа I-III ст. імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи Великописарівської райради Сумської обл. 31 1405 126.9 147.8 18/66 97
Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст. – Саївський ДНЗ Липоводолинської райради Сумської обл. 32 1450 126.5 148.4 6/19 100
Роменська ЗОШ I-III ст. № 4 Роменської міськради Сумської обл. 33 1458 126.4 146.5 27/96 97
Яструбинський навчально – виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – ДНЗ» Сумської райради Сумської обл. 34 1466 126.4 148.3 5/15 100
Роменська ЗОШ I-III ст. № 11 Роменської міськради Сумської обл. 35 1469 126.4 147.1 18/69 100
Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Радіка Руднєва Путивльської райради Сумської обл. 36 1484 126.2 146.1 31/105 98
Спаська ЗОШ I-III ст. Кролевецької райради Сумської обл. 37 1539 125.9 147.6 6/20 100
Глухівська ЗОШ I-III ст. № 1 Глухівської міськради Сумської обл. 38 1565 125.7 146.6 17/58 97
Конотопська спеціалізована школа I-III ст. №12 Конотопської міськради Сумської обл. 39 1578 125.6 144.2 43/159 96
Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. Г.Я. Базими Путивльської райради Сумської обл. 40 1644 125.1 146.1 14/50 98
Опорний заклад загальної середньої освіти “Мутинська ЗОШ I-III ст. Кролевецької райради Сумської обл.” 41 1683 124.7 146.3 5/17 100
Лебединська спеціалізована школа I-III ст. № 7 Лебединської міськради Сумської обл. 42 1704 124.5 144.6 25/83 95
Юрівський навчально – виховний комплекс “ЗОШ I-III ст. – ДНЗ” Конотопської райради Сумської обл. 43 1708 124.5 145.8 9/28 96
КЗ Сумської обласної ради – Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою 44 1731 124.4 145 17/56 96
Чернечослобідський НВК: ЗОШ I-III ст., ДНЗ Чернечослобідської сільської ради Буринського р-ну Сумської обл. 45 1759 124.2 145.4 8/32 97
Конотопська ЗОШ I-III ст. №7 ім. Григорія Гуляницького Конотопської міськради Сумської обл. 46 1825 123.7 143.7 23/84 96
Конотопська спеціалізована школа I-III ст. №9 Конотопської міськради Сумської обл. 47 1984 122.6 142.4 23/81 98
Есманьська ЗОШ I-III ст. Глухівської райради Сумської обл. 48 2011 122.4 143 12/43 93
Охтирська ЗОШ I-III ст. №2 Охтирської міськради Сумської обл. 49 2019 122.3 141.9 25/92 95
Буринська спеціалізована школа I-III ст. № 2 ім. Ю.М.Лавошника Буринської міськради Сумської обл. 50 2115 121.7 141.7 17/64 97
Роменська ЗОШ I-III ст. № 10 Роменської міськради Сумської обл. 51 2164 121.3 141.3 16/60 98
Олешнянський НВК: ЗОШ I-III ст.-ДНЗ імені Героя Радянського Союзу Степана Долгого Охтирської райради Сумської обл. 52 2173 121.2 141.6 12/45 100
Воронізька ЗОШ I-III ст. ім. П.О.Куліша Шосткинської райради Сумської обл. 53 2214 120.9 139.5 32/124 94
Ямпільська ЗОШ I-III ст. № 2 Ямпільської райради Сумської обл. 54 2231 120.8 140.8 15/58 93
Комунальна організація (установа, заклад) “Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Шосткинської міськради Сумської обл.” 55 2238 120.8 140 28/92 97
Опорний заклад «Кролевецький ліцей №3» Кролевецької міськради 56 2294 120.3 139.2 30/109 95
Воздвиженський НВК: ЗОШ I-III ст. – ДНЗ Ямпільської райради Сумської обл. 57 2305 120.3 141.1 5/20 100
Бугруватський НВК: ЗОШ I-III ст. – ДНЗ Чернеччинської сільської ради Охтирського р-ну Сумської обл. 58 2314 120.2 140.8 8/28 100
Ряснянський НВК Краснопільської райради Сумської обл. 59 2353 120 140.7 6/21 100
Чорноплатівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Конотопської райради Сумської обл. 60 2445 119.4 140.1 5/18 94
Чернеччинська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя Радянського Союзу М.В.Пилипенка (опорний заклад освіти) Чернеччинської сільської ради Охтирського р-ну Сумської обл. 61 2449 119.4 140 6/21 100
Ворожбянський НВК: ЗОШ I-III ст. – ДНЗ №1 Білопільської райради Сумської обл. 62 2494 119.1 139.5 7/24 96
Середино-Будська ЗОШ I-III ст. № 1 Середино-Будської райради Сумської обл. 63 2576 118.4 137.4 22/86 97
Недригайлівська спеціалізована ЗОШ I-III ст. Недригайлівської селищної ради Сумської обл. (опорний заклад) 64 2606 118.1 137.1 22/84 95
Охтирська гімназія Охтирської міськради Сумської обл. 65 2679 117.7 135.9 36/123 97
Дунаєцький НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ «Ромашка» Глухівської райради Сумської обл. 66 2685 117.7 138.2 5/12 100
Опорний заклад Верхньосироватська спеціалізована школа I-III ст. Верхньосироватської сільської ради Сумського р-ну Сумської обл. 67 2711 117.5 137.2 13/50 96
Кролевецька ЗОШ I-III ст. № 2 ім.М.О.Лукаша Кролевецької міськради 68 2793 117 136.9 10/34 97
Хухрянська ЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад освіти) Чернеччинської сільської ради Охтирського р-ну Сумської обл. 69 2817 116.8 137 6/20 100
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 5 Тростянецької міськради Сумської обл. 70 2871 116.5 134.3 34/130 91
Перехрестівська ЗОШ I-III ст. Роменської райради Сумської обл. 71 2908 116.3 136.5 5/15 93
Хмелівська ЗОШ I-III ст. Краснопільської селищної ради 72 2941 116.1 136 8/29 97
Чупахівська ЗОШ I-III ст. Чупахівської селищної ради Охтирського р-ну Сумської обл. 73 2970 115.9 135.5 11/39 100
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 імені Р.К. Рапія Охтирської міськради Сумської обл. 74 2973 115.9 133.6 39/131 96
Грузчанська ЗОШ I-III ст. Кролевецької міськради 75 2982 115.8 135.7 8/29 100
КЗ Сумської обласної ради “Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка” 76 3003 115.7 130.6 116/269 95
Охтирська ЗОШ I-III ст. №8 Охтирської міськради Сумської обл. 77 3025 115.5 134.4 20/72 96
Боромлянський НВК: ЗОШ I-III ст. – ДНЗ Боромлянської сільської ради Тростянецького р-ну Сумської обл. 78 3054 115.3 134.5 14/53 94
Опорний заклад Садівська ЗОШ I-III ст. Сумської райради Сумської обл. 79 3100 115 134 18/62 97
Путивльське навчально-виховне об’єднання: ЗОШ І ст. – гімназія – заклад дошкільної освіти (центр розвитку дитини) Путивльської райради Сумської обл. 80 3120 114.9 134.7 7/23 100
Миколаївська ЗОШ I-III ст. Роменської райради Сумської обл. 81 3134 114.9 134.6 7/25 96
Комунальна організація (установа, заклад) “Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 Шосткинської міськради Сумської обл.” 82 3144 114.8 133.5 19/76 97
Конотопське медичне училище – комунальний заклад Сумської обласної ради 83 3168 114.7 132.1 58/134 98
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 імені Остапа Вишні Охтирської міськради Сумської обл. 84 3200 114.4 133.5 15/54 93
Журавський НВК “ЗОШ I-III ст. – ДНЗ” Зноб-Новгородської селищної ради Середино-Будського р-ну Сумської обл. 85 3293 113.9 133.6 5/20 95
Чернеччинський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти” Краснопільської селищної ради 86 3303 113.8 133.5 5/18 100
Середино-Будська ЗОШ I-III ст. № 2 Середино-Будської райради Сумської обл. 87 3364 113.4 132 17/68 94
Глинська ЗОШ I-III ст. Роменської райради Сумської обл. 88 3433 113 132.4 7/27 100
Лебединська ЗОШ I-III ст. № 6 Лебединської міськради Сумської обл. 89 3457 112.9 131.5 20/62 90
Кролевецький НВК № 6″ЗОШ I-III ст. – заклад дошкільної освіти (ясла-садок)” Кролевецької міськради 90 3461 112.9 132.1 9/35 97
Охтирська ЗОШ I-III ст. №1 Охтирської міськради Сумської обл. 91 3491 112.7 129.7 39/142 92
Великосамбірський навчально – виховний комплекс “ЗОШ I-III ст.- ДНЗ” Конотопської райради Сумської обл. 92 3517 112.5 132.1 5/16 100
Бездрицька ЗОШ I-III ст. Бездрицької сільської ради Сумського р-ну Сумської обл. 93 3574 112.2 131.1 12/42 90
Дружбівський НВК: ЗОШ I-III ст. – ДНЗ Дружбівської міськради Ямпільського р-ну Сумської обл. 94 3576 112.2 130.5 20/71 89
Успенська ЗОШ I-III ст. імені Г.П.Головенського Буринської міськради Сумської обл. 95 3595 112.1 131.5 5/20 95
Великобобрицька ЗОШ I-III ст. Верхньосироватської сільської ради Сумського р-ну Сумської обл. 96 3632 111.9 131.1 8/25 96
Нижньосироватська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Бориса Грінченка Нижньосироватської сільської ради Сумського р-ну Сумської обл. 97 3703 111.5 130.1 15/51 92
Улянівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ Білопільської райради Сумської обл. 98 3766 111.1 130.1 8/31 94
Комунальна організація (установа, заклад) “Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 11 Шосткинської міськради Сумської обл.” 99 3773 111.1 128.4 31/113 92
Степненський навчально – виховний комплекс: ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ Ямпільської райради Сумської обл. 100 3819 110.9 130 6/22 95
Клишківський НВК ЗОШ I-III ст.-ДНЗ Шосткинської райради Сумської обл. 101 3978 110 128.8 8/29 90
Лебединська ЗОШ I-III ст. № 5 Лебединської міськради Сумської обл. 102 4009 109.8 127.2 31/99 96
Баницький НВК: ЗОШ I-III ст., ДНЗ “Барвінок” Глухівської райради Сумської обл. 103 4011 109.8 128.4 12/36 94
Комунальна організація (установа, заклад) “Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 Шосткинської міськради Сумської обл.” 104 4028 109.7 126.6 35/120 90
Конотопська спеціалізована школа ІI-III ст. №2 Конотопської міськради Сумської обл. 105 4128 109 125.8 37/125 89
КЗ Малопавлівська ЗОШ I-III ст. Комишанської сільської ради Охтирського р-ну Сумської обл. 106 4182 108.8 127.3 9/35 89
Лебединське медичне училище імені професора М.І.Сітенка – комунальний заклад Сумської обласної ради 107 4214 108.6 123.9 80/199 91
Куянівський НВК “ЗОШ I-III ст. – ДНЗ” Білопільської райради Сумської обл. 108 4222 108.6 127.3 6/23 91
Слобідський НВК:ЗОШ I-III ст., ДНЗ Слобідської сільської ради Буринського р-ну Сумської обл. 109 4260 108.4 126.6 13/48 88
Білопільська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 імені С.М. Гордієнка Білопільської райради Сумської обл. 110 4282 108.3 125.9 20/74 88
Беївський навчально – виховний комплекс: Беївська ЗОШ I-III ст. – Беївський ДНЗ Липоводолинської райради Сумської обл. 111 4284 108.3 126.9 6/24 88
Ямпільська ЗОШ I-III ст. № 1 Ямпільської райради Сумської обл. 112 4334 108 126 14/54 89
Погожокриницький НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ Роменської райради Сумської обл. 113 4365 107.8 126.2 8/31 94
Кириківська ЗОШ I-III ст. Кириківської селищної ради Великописарівського р-ну Сумської обл. 114 4370 107.8 126.4 6/21 95
Конотопська ЗОШ I-III ст. №11 Конотопської міськради Сумської обл. 115 4388 107.7 125.5 17/59 92
Стецьківська ЗОШ I-III ст. Сумської райради Сумської обл. 116 4404 107.6 125.6 16/54 94
Михайлівська ЗОШ I-III ст. Лебединської райради Сумської обл. 117 4527 106.9 125.4 5/16 94
Білопільський НВК: ЗОШ I-III ст. – ДНЗ №4 Білопільської райради Сумської обл. 118 4556 106.7 124.7 12/45 93
Червонослобідська ЗОШ I-III ст. імені Г.Я.Базими Буринської міськради Сумської обл. 119 4583 106.6 124.8 8/32 94
Першотравнева ЗОШ I-III ст. імені В.Г.Михайлика Слобідської сільської ради Буринського р-ну Сумської обл. 120 4588 106.5 124.8 8/29 93
Опорний заклад Великочернеччинська спеціалізована школа I-III ст. Сумської райради Сумської обл. 121 4594 106.5 123.8 20/75 88
Конотопська ЗОШ I-III ст. №5 Конотопської міськради Сумської обл. 122 4761 105.5 122.9 16/63 90
Тучненський НВК “ЗОШ I-III ст. – ДНЗ” Миколаївської селищної ради Білопільського р-ну Сумської обл. 123 4806 105.2 123.3 7/25 88
Добрянський НВК Великописарівської райради Сумської обл. 124 4866 104.9 123 6/23 87
Миропільський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ Миропільської сільської ради Краснопільського р-ну Сумської обл. 125 4930 104.4 121.1 26/94 88
Дубовицька ЗОШ I-III ст. Кролевецької райради Сумської обл. 126 4932 104.4 122.4 6/23 91
Андріяшівський ліцей – заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Андріяшівської сільської ради Роменського р-ну Сумської обл. 127 4945 104.3 122.3 6/21 90
Конотопська ЗОШ I-III ст. №14 Конотопської міськради Сумської обл. 128 4956 104.3 122.1 9/29 93
Смілівський ліцей – заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. імені Феодосія Сахна Роменської райради Сумської обл. 129 5002 104 121.9 7/25 92
Маловисторопський НВК: ЗОШ I-III ст.-ДНЗ Лебединської райради Сумської обл. 130 5094 103.5 121.4 5/18 89
Собицький НВК ЗОШ I-III ст.-ДНЗ Шосткинської райради Сумської обл. 131 5098 103.5 121.4 5/19 95
Краснопільська ЗОШ I-III ст. Краснопільської селищної ради 132 5100 103.5 119.2 34/135 89
Білопільська спеціалізована школа I-III ст. №1 Білопільської райради Сумської обл. 133 5148 103.2 120.4 15/54 89
Річківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Білопільської райради Сумської обл. 134 5247 102.6 120.3 6/21 90
Роменський коледж Державного вищого навчального закладу “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” 135 5284 102.4 115.2 143/287 90
Білопільський НВК: ЗОШ I-III ст. – ДНЗ №3 Білопільської райради Сумської обл. 136 5395 101.7 119.1 8/26 88
Комунальна організація (установа, заклад) “Шосткинський НВК: Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 – ДНЗ Шосткинської міськради Сумської обл.” 137 5554 100.8 117.6 13/51 84
Басівська ЗОШ I-III ст. Сумської райради Сумської обл. 138 5664 100.1 117.3 8/25 84
Бобрицька ЗОШ I-III ст. Роменської райради Сумської обл. 139 5739 99.6 116.6 10/33 91
Миколаївська спеціалізована школа І-ІІІ ст. Миколаївської селищної ради Білопільського р-ну Сумської обл. 140 5784 99.4 115 29/106 86
Глухівський коледж Сумського національного аграрного університету 141 5821 99.1 110.7 180/342 87
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №3 Тростянецької міськради 142 5887 98.7 114.1 29/110 87
Берестівська ЗОШ I-III ст. Липоводолинської райради Сумської обл. 143 5995 98 114.9 6/24 88
Токарівська ЗОШ I-III ст. Бездрицької сільської ради Сумського р-ну Сумської обл. 144 6006 98 114.5 13/43 84
Охтирський коледж Сумського національного аграрного університету 145 6030 97.8 112.4 78/149 89
Салтиківський навчально – виховний комплекс “ЗОШ I-III ст.- ДНЗ” Дубов’язівської селищної ради Конотопського р-ну Сумської обл. 146 6064 97.6 114.4 7/25 92
Кам’янський заклад загальної середньої освіти I-III ст. Тростянецької міськради 147 6120 97.1 113.9 6/23 91
Вищий комунальний навчальний заклад «Шосткинське медичне училище» Сумської обласної ради 148 6161 96.8 111 72/166 84
Голубівська ЗОШ I-III ст. Лебединської райради Сумської обл. 149 6266 96.2 112.7 8/28 89
Підлипненська ЗОШ I-III ст. Конотопської міськради Сумської обл. 150 6268 96.2 112.3 13/48 79
Коровинська ЗОШ I-III ст. Коровинської сільської ради Недригайлівського р-ну Сумської обл. 151 6316 95.9 112.1 10/38 84
Новосуханівська ЗОШ I-III ст. Сумської райради Сумської обл. 152 6336 95.7 112.2 7/21 81
Вищий комунальний навчальний заклад Сумської обласної ради “Путивльський педагогічний коледж імені С.В.Руднєва” 153 6436 94.9 108.4 97/191 85
Хотінська спеціалізована школа I-III ст. Хотінської селищної ради Сумського р-ну Сумської обл. 154 6437 94.9 111.1 8/32 81
Студенецький НВК: ЗОШ I-III ст., ДНЗ “Берізка” Глухівської райради Сумської обл. 155 6580 94 110.3 5/12 83
Новослобідський НВК: ЗОШ I-III ст. – ДНЗ Новослобідської сільської ради Путивльського р-ну Сумської обл. 156 6585 93.9 110.2 5/20 85
Буринська ЗОШ I-III ст. № 3 Буринської міськради Сумської обл. 157 6610 93.8 108.9 22/82 80
Рогинська ЗОШ I-III ст. Роменської райради Сумської обл. 158 6696 93.1 109.3 5/16 88
Степанівська ЗОШ I-III ст. Степанівської селищної ради Сумського р-ну Сумської обл. 159 6740 92.8 107.7 27/91 81
Гринцівський НВК: ЗОШ I-III ст.-ДНЗ Лебединської райради Сумської обл. 160 6771 92.6 108.6 7/22 77
Тернівська ЗОШ I-III ст. Недригайлівської райради Сумської обл. 161 6775 92.6 107.5 22/83 81
Вільшанська ЗОШ I-III ст. Вільшанської сільської ради Недригайлівського р-ну Сумської обл. 162 6803 92.4 108 10/40 83
Куземинська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя Радянського Союзу В.Д.Шаренка Грунської сільської ради Охтирського р-ну Сумської обл. 163 6831 92.2 108 8/29 79
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 11 Охтирської міськради Сумської обл. 164 6845 92.1 106.9 24/85 84
КЗ Сумської обласної ради – Конотопська спеціальна ЗОШ-інтернат 165 6861 92 107.8 7/23 87
Опорний навчальний заклад «Великобубнівська ЗОШ І-ІІІ ст. Роменської райради Сумської обл.» 166 6994 90.9 106.3 11/38 74
Косівщинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. імені Лесі Українки Сумської райради Сумської обл. 167 6997 90.8 106.1 12/46 80
Новосічанська ЗОШ I-III ст. Сумської райради Сумської обл. 168 7047 90.5 106 7/28 82
Славгородська ЗОШ I-III ст. Краснопільської райради Сумської обл. 169 7052 90.4 106 6/23 83
Анастасівська ЗОШ I-III ст. Роменської райради Сумської обл. 170 7104 90 105.6 5/17 88
Довжицький НВК: ЗОШ I-III ст.-ДНЗ Охтирської райради Сумської обл. 171 7143 89.7 105.2 7/24 75
Угроїдська ЗОШ I-III ст. Краснопільської селищної ради 172 7184 89.4 104.4 15/46 83
Політехнічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету 173 7273 88.6 100.5 151/231 82
Глухівське медичне училище – комунальний заклад Сумської обласної ради 174 7325 88.1 101.5 63/139 78
Сопицький НВК: ЗОШ I-III ст., ДНЗ “Дзвіночок” Глухівської райради Сумської обл. 175 7335 88 103.3 5/16 81
Межиріцька ЗОШ I-III ст. Лебединської райради Сумської обл. 176 7397 87.4 102.6 5/16 81
Павлівський НВК: ЗОШ I-III ст. – ДНЗ Білопільської райради Сумської обл. 177 7408 87.3 102.3 8/28 79
Сонячненський НВК:ЗОШ I-III ст. -ДНЗ Чернеччинської сільської ради Охтирської р-ну Сумської обл. 178 7417 87.3 102 10/39 85
Путивльський коледж Сумського національного аграрного університету 179 7616 85.3 97.6 102/183 80
Ямненська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя Радянського Союзу Мусієнка І.О. Великописарівської райради Сумської обл. 180 7647 84.9 99.5 7/24 79
Низівська ЗОШ I-III ст. Сумської райради Сумської обл. 181 7667 84.8 99.1 13/41 73
Жихівський НВК “ЗОШ I-III ст. – ДНЗ” Середино-Будської райради Сумської обл. 182 7705 84.3 98.9 6/20 80
Комунальна організація (установа, заклад) “Шосткинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 – ДНЗ ім. Героя Радянського Союзу Колодко М.О. Шосткинської міськради Сумської обл.” 183 7812 83.3 97.4 10/40 78
Пісківська ЗОШ I-III ст. Пісківської сільської ради Буринського р-ну Сумської обл. 184 7826 83.1 97.4 9/28 79
Грунська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя Радянського Союзу А.М.Діхтяренка Грунської сільської ради Охтирського р-ну Сумської обл. 185 7869 82.7 97.1 6/19 84
Ворожбянська ЗОШ I-III ст. №3 Білопільської райради Сумської обл. 186 7928 82.2 96.1 12/41 73
Кіндратівська ЗОШ I-III ст. Хотінської селищної ради Сумського р-ну Сумської обл. 187 7929 82.2 96.3 7/26 73
Хіміко-технологічний коледж імені Івана Кожедуба Шосткинського інституту Сумського державного університету 188 7961 81.8 94.4 69/126 79
Державний професійно-технічний навчальний заклад “Синівський професійний аграрний ліцей” 189 8070 80.8 93.6 40/100 77
Ворожбянський НВК: ЗОШ I-III ст.-ДНЗ Лебединської райради Сумської обл. 190 8128 80.2 93.7 13/45 80
КЗ Комишанська ЗОШ I-III ст. Комишанської сільської ради Охтирського р-ну Сумської обл. 191 8177 79.6 93.2 10/35 69
Сульський НВК “загальноосвітній навчальний заклад – ДНЗ” Сумської райради Сумської обл. 192 8208 79.2 92.8 8/29 72
Індустріально-педагогічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету 193 8224 79 89.8 107/219 72
Самотоївська ЗОШ I-III ст. Краснопільської селищної ради 194 8269 78.5 92.1 5/15 73
Пигарівський НВК “ЗОШ I-III ст. – ДНЗ” Середино-Будської райради Сумської обл. 195 8310 77.9 91.4 5/17 76
Білопільський заклад загальної середньої освіти I-III ст. №5 імені А. С. Макаренка Білопільської райради Сумської обл. 196 8357 77.1 90.4 8/25 76
Козацький НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Бочечківської сільської ради Конотопського р-ну Сумської обл. 197 8418 76.4 89.6 6/21 76
Миколаївський НВК “загальноосвітній навчальний заклад – ДНЗ” Миколаївської сільської ради Сумського р-ну Сумської обл. 198 8470 75.6 88.3 13/44 68
Білківська ЗОШ I-III ст. Тростянецької райради Сумської обл. 199 8545 74.4 87 11/40 75
Роменський коледж Сумського національного аграрного університету 200 8553 74.3 85.1 95/173 72
Державний професійно-технічний навчальний заклад “Недригайлівське вище професійне училище” 201 8594 73.6 85.1 45/111 72
КЗ Сумської обласної ради – Шосткинський ліцей-інтернат спортивного профілю 202 8694 71.9 84.1 13/40 68
Олексіївська ЗОШ I-III ст. Хотінської селищної ради Сумського р-ну Сумської обл. 203 8710 71.6 83.9 6/18 67
Підліснівська ЗОШ I-III ст. Степанівської селищної ради Сумського р-ну Сумської обл. 204 8813 69.7 81.8 6/19 74
Осоївський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти” Краснопільської селещної ради 205 8898 67.9 79.5 10/35 63
Луциківська ЗОШ I-III ст. Миколаївської селищної ради Білопільського р-ну Сумської обл. 206 8997 66 77.4 5/18 67
Професійно-педагогічний коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка 207 9153 62.8 71.8 119/192 61
Старосільська ЗОШ I-III ст. Нижньосироватської сільської ради Сумського р-ну Сумської обл. 208 9250 60.5 70.9 6/19 58
Державний професійно-технічний навчальний заклад “Роменське вище професійне училище” 209 9256 60.2 68.7 115/203 61
Державний навчальний заклад “Білопільське вище професійне училище” 210 9365 56.1 65 44/97 58
Державний навчальний заклад “Шосткинський центр професійно-технічної освіти” 211 9435 53.9 61.3 90/221 55
Державний професійно-технічний навчальний заклад “Конотопське вище професійне училище” 212 9437 53.9 61.9 73/151 54
Державний навчальнй заклад “Охтирський центр професійно-технічної освіти” 213 9449 53.4 61.7 51/120 54
Державний професійно-технічний навчальний заклад “Конотопське професійно-технічне училище” 214 9460 53.1 61.8 31/63 54
Державний професійно-технічний навчальний заклад “Лебединське вище професійне училище лісового господарства” 215 9500 51.7 59.8 49/107 52
Державний професійно-технічний навчальний заклад “Кролевецьке вище професійне училище” 216 9545 49.9 58.2 28/52 52
Державний професійно – технічний навчальний заклад «Шосткинське вище професійне училище» 217 9651 45.7 52.9 47/93 46
Державний професійно-технічний навчальний заклад «Хотінський професійний аграрний ліцей» 218 9675 44.7 52.1 31/57 46
Філія Державного навчального закладу “Охтирський центр професійно-технічної освіти” 219 9701 44.1 51.3 32/68 44
Державний професійно-технічний навчальний заклад «Зноб-Новгородський професійний аграрний ліцей» 220 9730 42.4 49.5 25/59 42
Державний професійно-технічний навчальний заклад “Путивльський професійний ліцей” 221 9741 41.7 48.6 33/69 42
Державний професійно-технічний навчальний заклад «Конотопський професійний агарний ліцей» 222 9766 40.4 47 38/74 42
Державний професійно-технічний навчальний заклад “Свеський професійний аграрний ліцей” 223 9798 39 45.5 30/52 42
Державний навчальний заклад “Охтирський центр професійно-технічної освіти” відокремлений навчальний підрозділ м.Тростянець 224 9799 39 45.4 33/66 41
Державний навчальний заклад “Глухівське вище професійне училище” 225 9803 38.5 44.8 34/65 40
Маловисторопський коледж імені П.С. Рибалка Сумського національного аграрного університету 226 9835 36.3 42 68/111 38
Державний професійно-технічний навчальний заклад «Глинський професійний аграрний ліцей» 227 9901 30.8 35.9 34/61 33
Державний професійно-технічний навчальний заклад “Краснопільське професійно-технічне училище” 228 9910 30 35.1 16/32 34
Державний професійно-технічний навчальний заклад “Конотопський професійний ліцей” 229 9914 29.2 34 24/48 31
Рябинівська ЗОШ I-III ст. Кириківської селищної ради Великописарівського р-ну Сумської обл. 230 9925 27.2 32 7/21 29
Державний професійно-технічний навчальний заклад “Реутинський професійний аграрний ліцей” 231 9947 18.7 21.7 48/84 20

 

Рейтинг складено Освіта.ua з використанням офіційного звіту за результатами ЗНО 2019 року оприлюдненого Українським центром оцінювання якості освіти.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: