Конотопщина жнивує

Аграрний сектор | 17:00, 13.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Першими розпочали збирання урожаю ранніх культур у ТОВ «БІОЛАТ».
Станом на 12.07.18 р. зібрано 103 га озимого ріпаку. Фермерське господарство «Міщенко-Агро» приступило до збирання ячменю озимого, розпочали збиральні роботи у ТОВ «Ремавтокомплектсервіс».
У поточному році сільськогосподарським підприємствам району необхідно зібрати 19705 га ранніх культур, в т.ч. 1130 га. ріпаку та 18575 га ранніх зернових та зернобобових культур. Урожайність по культурах очкується нижче минулого року.
Сільгосптоваровиробниками району проведено технічну підготовку зернозбиральної техніки на 100%. Для збирання врожаю господарства району планують задіяти 86 власних зернозбиральних комбайнів (29 комбайнів: ДОН – 1500, Нива, Єнісей, Дніпро, та 57 високопродивних комбайнів: Кейс, Нью Холанд, Клаас Лексіон, Джон Дір) та додатково залучити 8 зернозбиральних комбайнів на площу 2000 га. Вищезазначеної техніки цілком достатньо для проведення збиральних робіт в оптимальний термін 14 днів.
Завершена робота по підготовці токів, вагового та сушильного обладнання до прийомки зерна врожаю 2018 року.
Господарства району забезпечені на 100% паливно-мастильними матеріалами для проведення збирання ранніх зернових культур.
У районі сертифіковано 3 лабораторії по визначенню якості зерна, які на даний час повністю готові до перевірки зерна врожаю поточного року.
Для роботи на комбайнах необхідно 172 механізатори. Практично всі господарства забезпечені механізаторськими кадрами в повному обсязі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: