Конотопщина стане туристичним брендом

Суспільство | 17:00, 15.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопській райгосадміністрації відбулась нарада заступника голови РГА Тетяни Шерудило з працівниками відділу культури, де обговорювались питання розвитку туризму.

Акцентуючи увагу на важливості розвитку туризму в районі, посадовець окреслила першочергові завдання, що потребують нагального вирішення та дала доручення начальникові відділу культури райдержадміністрації Аліні ТИМОЩУК вжити для цього всіх необхідних заходів.

Серед пріоритетних завдань – створення музею Миколи Стороженка у селі В’язове, упорядкування території садиби Лазаревських в селі Шевченкове; розроблення та видання буклету «Видатні особистості краю»; видання збірки «Геральдика Конотопщини»; розробка макетів сувенірної продукції; розробка Положення про бренд Конотопщини.

«Нам є чим пишатися, з чим ознайомлювати туристів, адже Конотопський район володіє різноманітною та неповторною історико-культурною спадщиною. Це є основою формування системи різнопланових туристичних маршрутів, над чим ми й працюємо», – наприкінці зазначила Тетяна ШЕРУДИЛО.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: