Конотопчанка Юлія Зав’ялова стала срібною призеркою у змаганнях на силу та швидкість

121221212

З 28 по 30 липня в місті Могильов (Білорусь) відбулася ХІІІ відкрита міська спартакіада «Золотий лев» серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями. Вона була присвячена 75-річчю героїчної оборони міста.

Змагання проводилися з 8 видів спорту: шашки, дартс, стрільба з пневматичної гвинтівки, перегони на візочках, армреслінг, боччо, новус, жульбак. Україну на них представляли спортсмени з Конотопа, Чернігова, Миколаєва, Шостки та Києва. Від нашого міста до змагань долучилася конотопчанка Юлія Зав’ялова. Для неї поїздка до Білорусі та участь у спортивному заході такого рівня стала дебютом. Але вона зуміла показати високий рівень своєї фізичної підготовки та привезла звідти дві срібні медалі. Одна з них – за друге місце у змаганнях з армреслінгу серед жінок в категорії до 65 кг, інша – за друге місце в перегонах на візочках серед жінок категорії Т-4.

13934974_148437578923190_5067507676821593619_n

13907148_148437675589847_8480990229860787576_n

13906632_148438382256443_948707980018173232_n

Спортсменка дуже задоволена своїм результатом, адже, за її словами, змагання були досить складними, суперник був сильний, а деякі види спорту, такі як боччо та жульба в Конотопі взагалі не практикуються. Участь у заганнях залишила у Юлі безліч позитивних вражень – у першу чергу від здорової спортивної боротьби, дружньої підтримки та спілкування.

Фото –  громадської організації “Паритет-Шостка”

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Категорія: Спорт