Конотопчанин відповість за карикатури

Правосуддя | 09:00, 26.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Конотопський міськрайсуд закінчив розгляд кримінального провадження за ст.161 КК України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної приналежності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

Підсудний, 27-річний безробітний, житель нашого міста в лютому знайшов в Інтернеті карикатури, що стосуються представників єврейської національності і їх віросповідання, замовив у київській друкарні сім категорій листівок з цими карикатурами загальною кількістю 350 шт. і почав клеїти їх в місцях масового скупчення людей – на залізничному вокзалі Конотопа, в приміщенні місцевого відділу міграційної служби, в салонах автобусів та ін.

У підсумку  було відкрито кримінальне провадження. Він уклав з потерпілими, що звернулися в поліцію, угоду про примирення, визнавши себе винним. Це дозволило йому розраховувати на заздалегідь обумовлене і порівняно м’яке покарання.

Суд затвердив угоду і засудив конотопчанина до штрафу в сумі 200 неоподатковуваних  мінімумів доходів громадян – 3,4 тис. грн.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: