Конотопчанин- АТОвець очолив нову ГО + ФОТО

Суспільство | 16:20, 9.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Днями у Сумському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулося зібрання працівників лісогосподарських підприємств області, які брали участь у антитерористичних операціях.

  Всього у воєнних діях на сході України брало участь 92 працівники сумських лісгоспів. На підприємствах вони займають різні посади: від простого працівника до керівника.

  До всього, у цьому році у лісгоспах виникла нова тенденція залучення учасників воєнних дій до роботи у рейдових бригадах по охороні і захисту лісу. Першопрохідцями цього стало Конотопське підприємство. Рейдову бригаду лісгоспу очолив начальник відділу охорони і захисту лісу лісгоспу Євген Лаврик. Очолювана ним рейдова бригади продемонструвала оперативність, принциповість і якість виконання покладених на неї функцій, що стало прикладом для інших підприємств.

  АТОвці вийшли з пропозицією до керівництва управління про створення в області громадської організації «Лісівник -АТОвець», яка б стала на захист їх трудових, економічних та соціальних прав. Поряд з цим, одна з пропозицій АТОвців – налагодження системи роботи з охорони та захисту лісу. На їх думку, люди, які стали на охороні державного кордону та отримали спеціальну підготовку по прийняттю рішень у екстремальних ситуаціях, готові до виконання функцій по охороні і захисту лісу.

З АТОвцями зустрілись начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець та голова обкому профспілки працівників лісового господарства Михайло Шпакович. Вони цілком підтримали пропозиції про створення громадської організації та активне залучення АТОвців до роботи у рейдових охоронних бригадах.

5 червня завершилася її реєстрація в органах юстиції. Очолив її начальник відділу охорони і захисту лісу Конотопського лісгоспу Євген Лаврик.

З вересня 2017 року Євген Лаврик керує рейдовою бригадою. Він – офіцер запасу СБУ, має дві вищі освіти: факультет фізвиховання СДПУ і агрономічний факультет СНАУ. У 2014-2016 роках перебував у зоні АТО.

«Бригада складається виключно з працівників підприємства. Робочий день – ненормований, адже злодії або браконьєри виходять на своє «полювання» в основному в темний час доби. На рахунку бригади – 44 протоколи, і вже набагато менше порушників, – каже Євген. – Якщо на кожному підприємстві створити подібні до нашої рейдові бригади за участю хлопців, які побували в АТО і мають відповідну фізичну підготовку, то кількість порушників лісового законодавства можна зменшити в рази. Це наша головна мета».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: