Конотопчани набували досвіду з впровадження енергоефективних технологій і презентували термозахисну фарбу

Економіка | 13:00, 20.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно у Виставковому центрі «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати пройшла Міжнародна конференція «Залучення малого та середнього бізнесу до впровадження інноваційних енергоефективних технологій і матеріалів у сферу житлово-комунального господарства та муніципальних послуг» за участі провідних вітчизняних і міжнародних компаній та фінансових структур.

Про це повідомляє управління економіки міської ради.

Представники об’єднаних територіальних громад області, науки, бізнесу і влади, обговорили основні аспекти модернізації житлово-комунальної сфери області, заохочення малого та середнього бізнесу до впровадження інноваційних енергоефективних технологій і матеріалів у сферу житлово-комунального господарства та муніципальних послуг.

Від міста Конотоп участь у конференції взяли начальник управління економіки Людмила Гапєєва, начальник відділу управління економіки Анастасія Загородня, завідувач сектору управління економіки Ірина Шанайда.

Паралельно з конференцією відбувалася спеціалізована виставка «Енергоефективність-2017», у рамках якої підприємства і підприємці демонстрували передові технології та рішення для підвищення енергоефективності будівель, об’єктів житлово-комунального господарства.

Директор ТОВ «Будівельна справа» (м.Конотоп) Сергій Ковшар спільно з польськими партнерами компанії «Kofarb» презентували відносно новий продукт на українському ринку – термозахисну фарбу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: